Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, andyopole napisał:

Oglądam Romana od dawna. Rzadko spotykany entuzjasta Polski.

No ja dopiero dzis przypadkiem wpadlem... ale tez jakos nigdy wczesniej blogerow nie ogladalem.

Jego relacje z Naddniestrza sa swietne... Wlasnie skonczylem "Polska finansuje Naddniestrze" i wiedzac przeciez co nie co o historii wiele rzeczy mnie zaskoczylo. Well done.

A ten z Nebraski to tez nie wiem jeszcze co on tam robi. Wciagajacy blog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 godzin temu, kzielu napisał:

Ja zaczalem "Outlander" (serial wyprodukowany przez Starz, 3 sezony sa na Netflixie). Jest szansa ze nie skonczy sie na 2 odcinkach ktore obejrzalem....

(Szkocja, 18 wiek)

Koleżanka mi go bardzo zachwalała ;)

Ja zaczęłam oglądać Designated Survivor. Wciągnął mnie :P Ale od razu wyłapałam jedną nieścisłość - bez spojlerów! - w jednej z pierwszych scen umieścili Pomnik Waszyngtona tuż przy Kapitolu, a on jednak z tej perspektywy inaczej wygląda :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos juz wspominal... "Ozark" na Netflixie. Zbieralem sie do niego dlugo bo preview mnie nie zachecal, ale sezon 1 okazal sie swietny, obejrzalem w jedna noc.

Akcja dzieje sie w Missouri. Z powodu tego, ze angielskiego w praktyce uczylem sie na amerykanskim Poludniu i do tej pory mam silny sentyment do ich akcentu i w jakims sensie kultury, to moze mam bias, ale wydaje mi sie, ze serial jest dobry, i zachecam do zobaczenia pierwszych paru odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rzecze1 napisał:

"The Crown". Bardzo przystepnie dla mas i hollywodzko podana historia Wielkiej Brytanii lat 50-tych i 60-tych (licze, ze w przyszlosci beda kolejne sezony!).

Będą, będą kolejne :) W 4. zagra jeszcze ta sama obsada, a na dwa kolejne znów będzie zmiana ;) Elżbietę już wybrali ;)

Małgorzata w dwóch pierwszych była tak podobna do oryginału, że aż nie mogłam się na nią napatrzeć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joanna30 napisał:

Będą, będą kolejne :) W 4. zagra jeszcze ta sama obsada, a na dwa kolejne znów będzie zmiana ;) Elżbietę już wybrali ;)

Małgorzata w dwóch pierwszych była tak podobna do oryginału, że aż nie mogłam się na nią napatrzeć :P

No mi trudno było się przyzwyczaic do trzeciego sezonu... Cast pierwszych dwóch był świetny, i człowiek się przyzwyczaja. Oprócz Małgorzaty, takze Filip wyglądał jak syn rzeczywistego księcia Walii. No i rola Churchill'a tez zagrana świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...