Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, Jackie napisał:

Oglądnęłam 3/4 pierwszego odcinka serialu "Czernobyl." NIezbyt mnie wciągnął. Warto dalej oglądać?

Wyzej oceniany niz GoT, troche fantastyki dla potrzymania tempa akcji i uwagi widza, ale ogolnie dosyc wierny rzeczywistym wydarzeniom, moim zdaniem kapitalnie nakrecony. Ale jak sie nudzilas na pierwszym odcinku to dalej bedzie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vlade napisał:

Wyzej oceniany niz GoT, troche fantastyki dla potrzymania tempa akcji i uwagi widza, ale ogolnie dosyc wierny rzeczywistym wydarzeniom, moim zdaniem kapitalnie nakrecony. Ale jak sie nudzilas na pierwszym odcinku to dalej bedzie gorzej.

 

Nudzić się nie nudziłam, ale spodziewałam się czegoś kompletnie innego, a poza tym śpiąca byłam ;) Mąż obejrzał odcinek do końca i b. go wciągnęło, chyba dam serialowi szansę, tym bardziej że gdzieś teraz wyczytałam że serial nabiera rumieńców gdy do akcji wkracza Stellan Skarsgård.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, katlia napisał:

Na Amazon Prime: Fleabag, Catastrophe, Marvelous Mrs. Meisel 

 

"Fleabag" super, "MMM" oceniam na 7/10, lubię ale bez szaleństw :)

 

3 minuty temu, katlia napisał:

Na Netflix: Good Omen, Russian Doll, Dead to Me

 

"Good Omens" jest na Amazonie chyba? Uwielbiam książkę i obu aktorów i kocham serial :)

"Russian Doll" z kolei... b. lubię Natashę Lyonne (mój mąż zna ją osobiście i jej nie znosi, ale to już inna historia :D ) ale w "Russian Doll" działała mi na nerwy, choć chyba o to chodziło? ;) 

 

Tęsknię za "Portlandia" :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jackie napisał:

 

Nudzić się nie nudziłam, ale spodziewałam się czegoś kompletnie innego, a poza tym śpiąca byłam ;) Mąż obejrzał odcinek do końca i b. go wciągnęło, chyba dam serialowi szansę, tym bardziej że gdzieś teraz wyczytałam że serial nabiera rumieńców gdy do akcji wkracza Stellan Skarsgård.

Eeee, to nawet nie dojechalas do spotkania na Kremlu. Cala historia  jest glownie pokazana z jego i Legasowa perspektywy (Jared Harris). Zdecydowanie daj mu szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jackie napisał:

 

"Good Omens" jest na Amazonie chyba? Uwielbiam książkę i obu aktorów i kocham serial :)

 

Tak, Amazon, sorki. A w ogole mamy podobne gusta :) Jezeli lubisz Fleabag (jeden z najlepszych serii mi sie wydaje) to powinna Cie bawic Catastrophe. Oglada sie super szybko, wiec warto sprawdzic. 3 krotkie sezony z bardzo milym koncem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...