Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Jackie napisał:

Ostatni odcinek GOT już za parę dni! Kto poza mną kibicuje Sansie? :)  Ja już od momentu Battle of the Bastards czułam że Sansa już umie grać i być może zwycięży :D 

Ja w lutym po raz pierwszy obejrzałam ten serial. Wszystkie 7 sezonów :)Głównie ze względu na postać Tyriona ;) 8 oglądam na bieżąco. Jak oni go spierdzielili, to głowa mała... Efekty specjalne super, ale jak poprowadzili postacie i co tam się w ogóle dzieje, to jakaś masakra. Czekam na koniec i też obstawiam Sansę, bo Jon to sierota :D Nie wiem, czy obserwujesz na fejsie (jeśli masz|) gościa PigOut. Pisze takie recenzje odcinków, że głowa mała! :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 15.05.2019 o 00:44, Joanna30 napisał:

Czekam na koniec i też obstawiam Sansę, bo Jon to sierota :D

 

No mam nadzieję że po ostatnim odcinku wreszcie zrozumiał że należy myśleć głową, a nie inną częścią ciała ;) 

 

Dnia 15.05.2019 o 00:44, Joanna30 napisał:

Nie wiem, czy obserwujesz na fejsie (jeśli masz|) gościa PigOut. Pisze takie recenzje odcinków, że głowa mała! :lol::lol::lol:

 

LOL, dziś obczaiłam i faktycznie są b. śmieszne! Mąż przyleciał się pytać czemu śmieję się jak głupi do sera :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dorzuciliśmy HBO do naszego telewizyjnego pakietu i teraz nadrabiamy True Detective, później w kolejce czeka Westworld i Barry.

W tak zwanym międzyczasie obejrzałam Killing Eve i przyznam - obejrzałam z zaciekwieniem i z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mola napisał:

W tak zwanym międzyczasie obejrzałam Killing Eve i przyznam - obejrzałam z zaciekwieniem i z przyjemnością.

 

Też oglądam "Killing Eve" i muszę przyznać że drugi sezon mnie już tak nie rusza jak pierwszy, choć wciąż - podobnie jak ty - oglądam z przyjemnością :) Lubię wszystkie 3 aktorki (ciotka Petunia z Harrego Pottera, halo! ;) ), więc to pewnie pomaga :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mola napisał:

My dorzuciliśmy HBO do naszego telewizyjnego pakietu

 

A my właśnie zrezygnowaliśmy z kablówkowego HBO. Mieliśmy jakiś monstrualny pakiet który kosztował majątek (3 miliony kanałów sportowych itd.), więc obecnie mamy b. podstawowy pakiet + internet. HBO można oglądać jak się ma Amazon Prime, za dodatkową opłatą, coś koło 12 dolarów miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jackie napisał:

 

A my właśnie zrezygnowaliśmy z kablówkowego HBO. Mieliśmy jakiś monstrualny pakiet który kosztował majątek (3 miliony kanałów sportowych itd.), więc obecnie mamy b. podstawowy pakiet + internet. HBO można oglądać jak się ma Amazon Prime, za dodatkową opłatą, coś koło 12 dolarów miesięcznie.

Mówiąc "telewizyjny pakiet" miałam na myśli Hulu. Kablówki nie mieliśmy nigdy, TV mamy na antenie "over the air", ale oglądamy bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, mola napisał:

Mówiąc "telewizyjny pakiet" miałam na myśli Hulu. Kablówki nie mieliśmy nigdy, TV mamy na antenie "over the air", ale oglądamy bardzo rzadko.

 

My też nie za bardzo z czasem na oglądanie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jackie napisał:

 

Też oglądam "Killing Eve" i muszę przyznać że drugi sezon mnie już tak nie rusza jak pierwszy, choć wciąż - podobnie jak ty - oglądam z przyjemnością :) 

Doslownie tak samo reaguje na Killing Eve. A znasz Fleabag? (Seria tej samej producentki, ona pisze i gra w Fleabag) Sezon 2 zaczyna sie niedlugo, ale Sezon 1 trzeba absolutnie zobaczyc przed. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze od siebie dodam taką ciekawostkę.

Bardzo lubię oglądać seriale kryminalne w czasie gdy pracuję, co praktykowałam częściej w czasach pracy z domu. Ot lubię jak coś gada w tle, ale serial nie może być zbyt wymagający umysłowo, bo skupiona jestem na czymś innym. Więc CSI wszelakie, NCIS (niestety mnie zmogło, choć długo wytrzymałam), SVU, Bones, Criminal Minds (pierwsze sezony całkiem niezłe!) i jeszcze parę innych. 

I tu ciekawostka: ze trzy razy, w różnych serialach, widziałam scenę, gdzie w USA człowiek idzie po amerykańską wizę do ambasady/konsulatu swojego kraju.

Ostatnio w "FBI", s01e08. Sytuacja jest taka: w rosyjskim konsulacie w NY spotyka się ojciec - rosyjski chemik od gazów bojowych - z córką. I następuje taka wymiana zdań:

Ojciec: I have a present for you.
Corka: I already have your book.
Ojciec: Oh, no, no, no, no, no. I was coming from a book signing. No, I have something much more excited.Your Visa.You can stay in New York as long as you like.
Corka: What?
Ojciec: Despite appearances, I still have friends in high places.

Tu wkracza rosyjska urzędniczka z konsulatu z pakietem papierów do podpisania.

Oraz potem w trakcie śledztwa wychodzi: 

No, they just lured him to the consulate with the promise of a Visa for his daughter.

Oczywiście ambasady i konsulaty obcych państw wydają amerykańskie wizy, a cały ten bałagan musi sprzątać ICE.

Jeśli czyta nas jakiś amerykański scenarzysta od seriali kryminalnych, zgłaszam się ochotniczo na konsultanta w sprawach wizowych! :lol:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mola napisał:

Bardzo lubię oglądać seriale kryminalne w czasie gdy pracuję,

Ja sie balem przyznac, ale czesto sobie puszczam Forensic Files z HN (leci praktycznie 24/7) jak cos robie, lektor ma taki uspokajajacy glos nawet jak mowi o pocwiartowanym ciele.

A z ulubionych seriali to czekam na czwarty sezon Rick and Morty, jeszcze tylko pare miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...