Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, cee napisał:

Cicho ostatnio tutaj emoji848.png
Ostatnio oglądałem ten dokument i mogę spokojnie polecić. Jak macie jakieś ciekawe tytuły takiej kategorii to możecie podrzucić emoji6.png

Na mojej liście do obejrzenia jest "Country music", serial dokumentalny od PBS. Czy ciekawe - opinie słyszałam różne, sama jeszcze nie oglądałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cee napisał:

Cicho ostatnio tutaj emoji848.png
Ostatnio oglądałem ten dokument i mogę spokojnie polecić. Jak macie jakieś ciekawe tytuły takiej kategorii to możecie podrzucić emoji6.pnghqdefault.jpg

Brzmi ciekawie. Choc ostatnimi laty moze za bardzo skupiam się na American West. czy tez South West. Tak czy inaczej, w wolnej chwili zajrzę na Netflixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mola napisał:

Na mojej liście do obejrzenia jest "Country music", serial dokumentalny od PBS. Czy ciekawe - opinie słyszałam różne, sama jeszcze nie oglądałam.

Dokumenty PBS są zazwyczaj bardzo, bardzo dobre... i sam tez, jak zawsze gdzieś jedziemy, to nalegam aby w drodze słuchac lokalnych rozgłośni.. i stąd wiem kto to jest Zac Brown i jego "Homegrown"... ale czy z tego da się "wykrzesac" "dokument"....... hmmmmm... no to juz nie wiem. Tak czy inaczej, dzięki za sugestię, sprawdzę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.01.2020 o 12:26, mola napisał:

Na mojej liście do obejrzenia jest "Country music", serial dokumentalny od PBS. Czy ciekawe - opinie słyszałam różne, sama jeszcze nie oglądałam.

 

Jest świetny :) Mówię to jako osoba która nie lubi country.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...