Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A jak właśnie skończyłam drugi sezon "MIndhunter" i jestem chora na myśl że mogą go nie kontynuować (coś tam podobno w trawie piszczy że Netflix nie przedłuży kontraktu z Fincherem.) 

@katlia widziałaś ile nominacji do Emmy ma Fleabag? :D Osobiście uważam że pierwszy odcinek drugiego sezonu to majstersztyk. Mój mąż żałuje że sam tego odcinka nie napisał ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeganMarkle napisał:

Czy ktoś wie w jaki sposób można z USA oglądać polski serial na Polsacie? Jak próbuje odpalić z ich strony to mi wyskakuje „niedostępny w twojej lokalizacji” :( help...

Platne

 

polwizjer.com

polbox.com

telezon.tv

albo sproboj Firefox z wtyczka  Hola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jackie napisał:

 

@katlia widziałaś ile nominacji do Emmy ma Fleabag? :D Osobiście uważam że pierwszy odcinek drugiego sezonu to majstersztyk. Mój mąż żałuje że sam tego odcinka nie napisał ;) 

Widzialam. Seria jest warta wszstkich nagrod. Ten drugi sezon byl tak dobry, tak inteligentnie napisany! I koniec byl naprawde dobry. Notabene, znasz Catastrophe? Jezeli nie, to polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z ostatnich seriali na jakie jeszcze przeznaczam trochę czasu to oglądam "Mom", bo od kilku sezonów trzymają w miarę dobry poziom, no i chyba "The Ranch" Netflix'a, którego ostatni sezon wyszedł przedwczoraj.

Z filmów natomiast. na temat czego chyba nie mamy wątku, to ostatnio widziałem trailer JOJO Rabbit, który wydaje się dosc ciekawy....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, rzecze1 napisał:

Z filmów natomiast. na temat czego chyba nie mamy wątku, to ostatnio widziałem trailer JOJO Rabbit, który wydaje się dosc ciekawy...

 

Taika Waititi to moje niedawne odkrycie,  polecałam powyżej jeden z jego filmów "What We Do In the Shadows" - przezabawny! Serial, oparty na filmie i też zrobiony przez Waititi, jest b. dobry, ale IMO nie dorasta do pięt filmowi. Jego film "Boy" doprowadził mnie do płaczu (ze śmiechu.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2019 o 00:38, Jackie napisał:

Taika Waititi to moje niedawne odkrycie,  polecałam powyżej jeden z jego filmów "What We Do In the Shadows" - przezabawny! Serial, oparty na filmie i też zrobiony przez Waititi, jest b. dobry, ale IMO nie dorasta do pięt filmowi. Jego film "Boy" doprowadził mnie do płaczu (ze śmiechu.)

O Taika Waititi przyznam, ze zapomniałem. Jego "What we do in the shadows" pamiętam, ze kiedyś nie skonczyłem oglądac, moze nie byłem w nastroju. The "Boy" natomiast nie widziałem, sprawdzę. Dzięki!

Co jeszcze miałem dodac, to "Handmaid's tale" . Myślę, ze nie ma obecnie lepszego serialu fantastyczno-polityczno-społecznego niz ten, i myślę, ze wielu na tym forum by się spodobał. Juz parę sezonów temu wykroczył poza ksiązke, ale myślę, ze poziom trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...