Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 14.06.2019 o 11:12, vlade napisał:

Eeee, to nawet nie dojechalas do spotkania na Kremlu. Cala historia  jest glownie pokazana z jego i Legasowa perspektywy (Jared Harris). Zdecydowanie daj mu szanse.

 

Miałeś rację, znakomity serial! Byłam pod wrażeniem jak naturalnie wpleciono w scenariusz wyjaśnienie dla nas maluczkich o tym jak działa reaktor i co dokładnie spowodowało awarię, należy się Złoty Glob dla pisarzy. Oraz za scenografię i kostiumy - kto pamięta komunę zrozumie :) W ogóle świetnie pokazane w jaki sposób funkcjonowało ZSRR.  Jedyne do czego mogę się przyczepić to papierosy, nie widziałam ani jednej postaci palącej papierosy bez filtra ;) 

Jared Harris to jeden z moich ulubionych aktorów. Bardzo lubiłam serial "Fringe", David Robert Jones to był niesamowicie mroczny charakter ;) i prawdę mówiąc kibicowałam mu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 godziny temu, Jackie napisał:

 

Miałeś rację, znakomity serial! Byłam pod wrażeniem jak naturalnie wpleciono w scenariusz wyjaśnienie dla nas maluczkich o tym jak działa reaktor i co dokładnie spowodowało awarię, należy się Złoty Glob dla pisarzy. Oraz za scenografię i kostiumy - kto pamięta komunę zrozumie :) W ogóle świetnie pokazane w jaki sposób funkcjonowało ZSRR.  Jedyne do czego mogę się przyczepić to papierosy, nie widziałam ani jednej postaci palącej papierosy bez filtra ;) 

Jared Harris to jeden z moich ulubionych aktorów. Bardzo lubiłam serial "Fringe", David Robert Jones to był niesamowicie mroczny charakter ;) i prawdę mówiąc kibicowałam mu.

warto wybrac sie do Prypeci [ zobaczyc miasto duchow i elektrownie ]  jesli ktos jest mocno zainteresowany.  Bylem w 2013.

Pare firm w Polsce oferuje wycieczke: Prypec, Czarnobyl + Lwow - 2,3 dniowa - ZA GROSZE !  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ilya_ napisał:

warto wybrac sie do Prypeci [ zobaczyc miasto duchow i elektrownie ]  jesli ktos jest mocno zainteresowany.  Bylem w 2013.

Pare firm w Polsce oferuje wycieczke: Prypec, Czarnobyl + Lwow - 2,3 dniowa - ZA GROSZE !  

Już od dawna mam na to smaka, a po obejrzeniu serialu jeszcze bardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ilya_ napisał:

Pare firm w Polsce oferuje wycieczke: Prypec, Czarnobyl + Lwow - 2,3 dniowa - ZA GROSZE !  

 

Mam nadzieję że większość turystów nie zachowuje się tak jak ci: https://www.crazystrongfitness.com/hbo-chernobyl-creator-calls-out-influencers-after-these-pictures/?fbclid=IwAR2gUjjOtrbzE4k0v7b_keiLmgExI6-l0YcqzL3Yr9ePYoQV1IOs_iA1jN8

Czasami ręce i cycki opadają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jackie napisał:

Czego ludzie nie zrobia dla lajkow i followersow... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Joanna30 napisał:

Już od dawna mam na to smaka, a po obejrzeniu serialu jeszcze bardziej ;)

 

10 godzin temu, Jackie napisał:

 

7 godzin temu, ilon napisał:

Czego ludzie nie zrobia dla lajkow i followersow... 

 

warto wybrac sie juz zaraz, przed tym jak zrobi sie tam instagramowa mekka...i wszystko moze sie zmienic...wiadomo - im wiecej ludzi, tym bardziej sie wszystko zmienia....

Tam na zdjeciach oni dotykaja rzeczy - przeciez trzeba stosowac sie regulaminu i podczas calego pobytu w strefie maja sie stykac tylko obuwie z ziemia i nic wiecej, niczego nie wolno dotykac...ale chu....instagram wazniejszy....W ogole te zdjecia to kpina z tej calej tragedii...

Po osiedlu biega cala masa bezpanskich psow ! 

w 2013 mozna bylo miec swoje ubrania, ale bodajze przed 2010 dawali wlasne kombinezony i maski - to byl klimat ! 

Biuro z ktorego jedziemy daje nam dozymetry, tak abysmy sobie poziom sprawdzali....mi pokazywalo najwieksze nie przy elektrowni, a na takim wielkim parkingu zardzewialych maszyn

Glownym pkt-rem calego zwiedzania jest podjazd pod elektownie ! Bylo widac pelno pracownikow pod budynkiem, pracujace maszyny i zuraw...Dzis,  starego klasyczngo sarkofagu, ktory zostal wybudowany zaraz po katastrofie juz nie widac. Zostal on zakryty nowym...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2019 o 12:43, kzielu napisał:

Ja ostatnio zaczalem pierwszy sezon... I widzac spoilery z 8-mego, nie mam pojecia jak to mozliwe ze tyle z nich wciaz zyje w 8-mym sezonie...

 

To ze zyja to pikus, to w jaki sposob przetrwali to osobna historia ;) Niestety, wyraznie widac gdzie konczy sie ksiazkowy material i zaczyna samowolka scenarzystow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jackie napisał:

To ze zyja to pikus, to w jaki sposob przetrwali to osobna historia ;) Niestety, wyraznie widac gdzie konczy sie ksiazkowy material i zaczyna samowolka scenarzystow.

Dzisiaj przeczytałam, że reżyser 3. odcinka powiedział, że miał (z lekka) inny pomysł na ten odcinek, chciał pozabijać wszystkich (żeby być w klimacie GoT), wykorzystać zdolności Brana, ale scenarzyści mu nie pozwolili.

Było coś jeszcze o tym, że Cersei poroniła, ale scena nie weszła do filmu. Zatkało mnie :P Cały świat drze łacha, że ona jak słoń, rok w ciąży chodzi i nic nie widać, a wystarczyłaby jedna scena, żeby taką fundamentalną kwestię wyjaśnić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...