Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakies ulubione seriale? Sa tu fani serali takich jak: Lost, House, Mad Men i Dexter? ;) Znacie jakies inne, ktore moga przypasc mi do gustu (wnioskujac na podstawie tych, ktore podalam)?

BTW - nie chce kablowki po to, by ogladac 2 razy w tygodniu odcinek serialu, a na DVD pojawiaja sie z opoznieniem. Czy ktos wie czy jest mozliwosc placenia gdzies za ogladanie 1 odcinka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Macie jakies ulubione seriale? Sa tu fani serali takich jak: Lost, House, Mad Men i Dexter? ;) Znacie jakies inne, ktore moga przypasc mi do gustu (wnioskujac na podstawie tych, ktore podalam)?

BTW - nie chce kablowki po to, by ogladac 2 razy w tygodniu odcinek serialu, a na DVD pojawiaja sie z opoznieniem. Czy ktos wie czy jest mozliwosc placenia gdzies za ogladanie 1 odcinka? :)

Six feet under - jezeli nie widzialas.

Nie wiem czy gdzies to teraz leci - kiedys bylo na HBO - ale zawsze mozesz kupic pierwszy seson i zobaczyc (moze da sie tez wypozyczyc, pojecia nie mam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Six Feet Under - znam i uwielbiam :) Zresztą facet który grał geja obecnie gra główną rolę w Dexterze, który uważam za jeden z najlepszych seriali ostatnich lat.

Family Guy - również ;)

Też wolę DVD i oglądnąć wszystko za jednym zamachem, ale Mad Men mnie wciągnęło, Dexter również, a zanim nowe odcinki wyjdą na DVD to minie kupa czasu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych seriali to dosc ciekawie wyglada Fringe na Foxie. Takie polaczenie CSI z X-Files.

Z nowych komediowych bardzo fajny jest Worst Week na CBS'sie w poniedzialki.

I to by bylo na tyle w tym sezonie chyba.

Oprocz tych co Jackie wymienila, raczej nie ma innych (ani nowych) oryginalnych seriali. Moze jeszcze dodalbym 30 Rock bo jest bardzo "inteligentny" jak na comedy.

Life on Mars moze sie okaze ciekawy (dzis chyba premiera), ale to zdaje sie kolejny odgrzewany kotlet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...