Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
SpongeBob rządzi! :) Moja ukochana postać to chciwiec Mr. Krabs :lol:

Ja kocham wszystkich! :P Hehe.

Boba Gabke ogladam w wersji hiszpanskiej, w ktorej tak genialnie podlozono glosy, ze niestety - bije wersje angielska na glowe.

To jak ze Shrekiem u nas - kazdy chyba woli widziec w roli osla pana Stuhra od pana Murphiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, osobiscie naleze do fanow osiolka w wykonaniu EM. Uwazam ze Stuhr wykonal kawal dobrej roboty, ale IMO do oryginalu sie jednak nie umywa. Mr. Krabs w SpongeBob jest szkotem, wiec choc wierze ze wersja hiszpanska jest super, to jednak nie wyobrazam sobie gadania po hiszpansku... ze szkockim akcentem ;)

Agula, Lost leci w "zwyklej" telewizji. Ja tez nie mam kablowki, wiec nie moge ogladac na biezaco Mad Men i Dextera :) A poniewaz kablowka jest platna, nie ma mozliwosci ogladania nigdzie tych seriali on-line za darmo. Chetnie zaplace, ale z tego co wiem nie ma takiej opcji by placic za ogladanie jednego odcinka. A placic za kablowke w wersji rozszerzonej (Dexter leci na Showtime) mi nie pasuje, zreszta ja nawet za darmo nie chce kablowki. I tak spedzam wystarczajaco wiele czasu odpedzajac dzieciaka sprzed komputera :lol: Poza tym gdy raz nas pomylkowo podpieto pod Comcast, naogladalam sie kablowki przez kilka dni i naprawde NIC tam nie ma. Oprocz Animal Planet, Discovery i kilku seriali, reszta to klasyczne zapychacze, kanaly o golfie, realty shows itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, mozliwe :)

To wszystko kwestia gustu - sam przyklad Shreka pokazuje, ze Ty wolisz Eddiego Murphyego, niektore osoby wola Jerzego Stuhra - wiec nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi "ten lepszy".

Mi dubbing hiszpanski podoba sie duzo bardziej - szczegolnie ze wzgledu na glos Boba - wydaje mi sie, ze pasuje duzo lepiej do jego 'osobowosci' heh ;)

Tutaj dam drobna probke :

, http://www.youtube.com/watch?v=wWeI3MnbYeU , http://www.youtube.com/watch?v=w-LiKd1-OTA .

Nie wiedzialem, ze Krabs jest Szkotem! To wiele wyjasnia :P (generalnie zaczalem ogladac Boba dosc pozno i pewnie sporo mi ucieklo :lol:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...