Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię tak:

CSI: Miami & N.Y.

Ostry Dyżur

Dr. House

Londyńczycy

Oglądam :) :

CS! - bardzo rzadko, wręcz "od wielkiego dzwonu"

OD - czasami

D.H. - często

Londyńczycy - praktycznie w miarę możliwości każdy odcinek

aha jeszcze zapomniałem uwielbiam jeszcze - Brzydula na TVNie (tylko wersja polska) oglądam bardzo często (jak tylko mogę) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>&">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />

Sliders Season 1 Intro - polska czołówka z AXN

ja ten serial ogladalem w tv 7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje seriale:

- te które już się skończyły: Gilmore Girls, Ally McBeal, Friends

- te które jeszcze trwają: Brothers & Sisters, Dexter, Desperate Housewives

Nie mogę się już wręcz doczekać kolejnej serii "Dextera" i "B&S". W obu ostatnie serie się tak skończyły, że aż człowieka zżera ciekawość co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, Losci sie skonczyli w niedziele, Herosow wycofali... Kicha. I co ja teraz bede ogladac?

House to wiecznie to samo: ktos sie posika/porzyga, wymyslala najdziwniejsze choroby i sposoby leczenia, az dochodza do pomyslu zatrzymania akcji serca, albo wyjecia mozgu, gdy nagle House doznaje olsnienia i na piec minut przed koncem serialu podaje diagnoze. Gdy jeden z lekarzy podaje diagnoze, to zawsze patrzymy ile jeszcze minut do konca: jesli nie jest na piec minut przed koncem, to ta diagnoza jest bledna. ;) Nie zapomne jednego odcinka, gdzie na koncu okazalo sie, ze pacjentka miala gruczol piersiowy, czy komorki pod kolanem, z ktorych strzykalo mleko... Najdziwniejsza rzecz pod sloncem, haha.

Polecam Friday Night Lights, teraz leci czwarty sezon. Dobry serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, Losci sie skonczyli w niedziele, Herosow wycofali... Kicha. I co ja teraz bede ogladac?

'Fringe' se poogladaj, zrobiony przez tych samych ludzi co 'Lost'. Niekiepskie bylo 'Jericho' kilka lat temu, ale przecietnemu ogladaczowi sie nie spodobalo i wycofali po dwoch i pol sezonie, teraz jest dostepne na Netflix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...