Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minuty temu, rzecze1 napisał:

Nie, ale wyskoczyl mi ostatnio w "rekomendacjach". A ze od niedzieli zaczynam 2.5 tygodniowy urlop, ktory oczywiscie spedzam w living roomie... tak dopisuje go do listy!

Please do! Ja obejrzalam przez weekend, normalnie tak sie usmialam, ze daj spokoj. Zreszta wszystkie memy w internetach to tylko z Tiger Kinga wiec trzeba bylo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kzielu napisał:

Ja jestem na 4 odcinku pierwszego sezonu od jakiś 5 miesięcy ;) u nas to Money Heist, podobne tłumaczenie tytułu jak Dirty Dancing...

To jak zatrzymałeś się na 4. odcinku pierwszego sezonu, to raczej Cię nie kupili ;)

A co do tłumaczenia tytułu, to nie będę się wypowiadać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kzielu napisał:

Najlepszy serial jaki ostatnio ogladalem to "Sex Education". Nie dla kazdego (znajoma ktorej polecilem po 15 minutach sie spytala czy zartowalem) ale moim zdaniem byl genialny.

Tez widzialem, oba sezony. Dobry, choc nie dla wszystkich.

A ja dzis Wam polece nie serial, ale vloga. Jestesmy na forum na ktorym jest sporo imigrantow, jak i ludzi ktorzy omawiaja i dziela sie roznymi doswiadczeniami turystycznymi. Wszystko to jest jednak jednokierunkowe: Polska ---》Zachod... obracamy sie w tym obszarze, reszta jakby nie istnieje.

...i korzystajac z wolnego czasu wpadlem na relacje ktora niezle mi wykrecila perspektywe - relacje ze swiata w ktorym to Polska jest celem turystycznym i imigracyjnym... :)

Blog jest dobrze zrobiony, gosciu ma humor i talent, i niesamowicie dobrze mowi po polsku, jakby mieszkal w kraju ktory istnieje, bylby juz popularny. Anyway, podroz z Naddniestrza przez Lwow na tydzien do Polski. Enjoy :) :

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...