Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem Usa


akma

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie male pytanko co wpisac w formie I485 w pozycji Adres C/O jezeli ktos moglby mi zasugerowac (jakby co to odpada pracodawca) i czy ktos moglby mi powiedziec ile musi moj maz musi miec zarobkow dla sponsorowania mnie wiem ze jest to 125 procent i sprawdzilam na stronie internetowej jest to bodajze ponad 18 000 czyli zeby mogl mnie on sponsorowac to potrzebuje rocznie min 36000 dzieki za odp (18000 razy2 osoby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 752
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
mam takie male pytanko co wpisac w formie I485 w pozycji Adres C/O jezeli ktos moglby mi zasugerowac (jakby co to odpada pracodawca) i czy ktos moglby mi powiedziec ile musi moj maz musi miec zarobkow dla sponsorowania mnie wiem ze jest to 125 procent i sprawdzilam na stronie internetowej jest to bodajze ponad 16 000 czyli zeby mogl mnie on sponsorowac to potrzebuje rocznie min 32000 dzieki za odp
co to znaczy adress C/O ??

jesli np. mieszkasz z kims i listonosz moze nie wiedziec, ze tam mieszkasz to zeby nie zwrocili listu do immigration, ty wpisujesz nazwisko wlasciciela domu itd.

http://www.usa.info.pl/board/index.php?s=&...ost&p=85836

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odp a mozesz mi jeszcze podpowiedziec z tym sponsorowaniem bo czytalam jakies wypowiedzi na innej stronce i w sumie to jestem teraz zakrecona z ta suma sponsorowania

oraz jeszcze jedno pytanko w formie i864 part 6 punkt 23 wpisujemy dochody za 2008 rok skoro nie mam jeszcze rozliczenia za 2009?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie male pytanko co wpisac w formie I485 w pozycji Adres C/O jezeli ktos moglby mi zasugerowac (jakby co to odpada pracodawca) i czy ktos moglby mi powiedziec ile musi moj maz musi miec zarobkow dla sponsorowania mnie wiem ze jest to 125 procent i sprawdzilam na stronie internetowej jest to bodajze ponad 18 000 czyli zeby mogl mnie on sponsorowac to potrzebuje rocznie min 36000 dzieki za odp (18000 razy2 osoby)

Znajdz sobie forme I-864P Poverty Guidelines , tam jest wszystko wyjasnione.

Czyli jesli jests tylko Ty z mezem (household size 2 Maz potrzebuje zarabiac $18,212

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moglby mi podpowiedziec czy w formie I864 punkt 23....My current individual annual income is:.....to wpisuje zarobki meza uzyskane w tym roku 2009? czy za 2008? poniewaz rok 2009 jeszcze sie nie skonczyl prosze o podpowiedz bo utknelam w tym punkcie i nie moge z niego wybrnac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok juz wybrnelam ...wydaje mi sie ze zarobki za 2009 teraz pytanko z zupelnie innej strony...poniewaz moj maz w tym roku nie ma wymaganych 18 212 poptrzebujemy sponsora...moj tesc zgodzil sie mnie sponsorowac w zwiazku z tym skoro mieszkamy z tescie w jednym domu powinnien on wypelnic forme I864 czy I864 A w ogole mamy wliczyc w household tescia i tesciowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie wydaje ze za 2009

instrukcje pk 23:

"Enter your current individual earned or retirement annualincome that you are using to meet the requirements of thisform and indicate the total on this line.

a zaraz za tym jest

You may include evidence supporting your claim about your expected income for the current year if you believe thatsubmitting this evidence will help you establish ability tomaintain sufficient income. You are not required to submitthis evidence, however, unless specifically instructed to doso by a Government official.

wliczasz chyba tylko tescia, bo oni nie sa dependants - wiec wliczanie jest optional - poczytaj instukcje o 21g

reszta odpowiedzi tu:

Problemy-Ze-Sponsorem-Kilka-Pytan-O-Sponsora-Emeryta-I-Takie-Tam-Podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja takie pytanie mam do biographic information meza.

Jest tam pytanie o rodzicow ale jesli ojciec biologiczny jest nieznany, i mama wyszla za maz i teraz jej maz jest step-dad dla mojego meza to czy powinnismy wpisac dane step-taty czy wspisac unknown czy zostawic puste.

Czy ktos sie orientuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczace formy g-325a. Czy ktos z Was zmagal sie z brakiem wystarczajacej ilosci miejsca wypalniajac te forme? mnie brakuje miejsca przy miejscu urodzenia mojej mamy, nazwie i adresie pracodawcow z ostatnich pieciu lat, gdzie zwyczajnie wymagana odpowiedz mi sie nie miesci:/ i brakuje mi jednej linijki przy miejscach zamieszkania z ostatnich 5 lat. powinnam zamiescic te informacje na osobnej kartce?? czy moze dopisac recznie po wydrukowaniu?

poprzednia wersja tego formularza byla idealan pod wzgledem miejsca w rubrykach, ale niestety jest niewazna od maja:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...