Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem Usa


akma

Rekomendowane odpowiedzi

A ja takie pytanie mam do biographic information meza.

Jest tam pytanie o rodzicow ale jesli ojciec biologiczny jest nieznany, i mama wyszla za maz i teraz jej maz jest step-dad dla mojego meza to czy powinnismy wpisac dane step-taty czy wspisac unknown czy zostawic puste.

Czy ktos sie orientuje??

Ja bym wpisala tak jak na jego akcie urodzenia, czyli pewnie unkown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 752
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ja mam pytanie dotyczace formy g-325a. Czy ktos z Was zmagal sie z brakiem wystarczajacej ilosci miejsca wypalniajac te forme? mnie brakuje miejsca przy miejscu urodzenia mojej mamy, nazwie i adresie pracodawcow z ostatnich pieciu lat, gdzie zwyczajnie wymagana odpowiedz mi sie nie miesci:/ i brakuje mi jednej linijki przy miejscach zamieszkania z ostatnich 5 lat. powinnam zamiescic te informacje na osobnej kartce?? czy moze dopisac recznie po wydrukowaniu?

poprzednia wersja tego formularza byla idealan pod wzgledem miejsca w rubrykach, ale niestety jest niewazna od maja:/

Jeśli się nie mieści parę literek to wpisz ręcznie po wydrukowaniu

jeśli potrzebujesz cala nowa linijkę to na osobnej kartce, podajesz numer pytania i dopisujesz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze na biometrics musze miec ze soba paszport albo ID ze zdjeciem. Moje wszystkie dokumenty AOS byly wypelnione na moje nowe nazwisko po mezu a moj paszport, prawo jazdy itp maja jeszcze moje panienskie nazwisko... Czy powinnam obawiac sie problemow z tego tytulu? Czy ktos zetknal sie z podobnym dylematem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem ze być może nie pisze w tym watku co trzeba ale mam pytanie, a mianowicie mój mąż złozył petycje imigracyjną na mnie i nasza córkę odesłałam juz dokumenty dotyczące wyboru agenta nastepnie mój mąż wpłacił 480 $ na mnie i córkę (było to we wrześniu) ile to jeszcze potrwa czy to normalne że trwa to tak długo?? proszę o odpowiedz! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

hejka chcialam sie podpytac jak dalej bedzie wygladal moj proces starania sie o zielona karte.....przed swietami dokladnie 19 grudnia wyslalam wszystkie papiery (tu dziekuje wszystkim na forum za pomoc za rady - przetrzasnelam cale forum aby znalezc odpowiedzi) wiem ze 21grudnia byly na miejscu w uscis. 28 grudnia dostalam 3 listy a moj maz jeden o tym ze trwa postepowanie i ze wzieli kase (kazdy list do kazdej formy), dzis dostalam list z zaproszeniem na odciski palcow na konkretna date i dzien....i teraz moje pytanie...czy dostanie listu na odciski palcow i oznacza ze juz nie dostane RFE? czy to oznacza ze wszystkie papiery zostaly dobrze wypelnione?co dalej po odciskach palcow?

dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich oczekujacych i wypelniajacych papiery a takze tych juz majacych zielona karte;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...