Skocz do zawartości

Wiza Dla Dziecka


elam

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam kolejne pytanie ktore jest dla mnie teraz bardzo wazne............jestem juz przy koncu otrzymania wizy imigracyjnej przy koncu bo juz ostatnie dokumenty wyslane do VisaCenter teraz tylko czekam na badania i wyznaczenie terminu interviu mysle ze juz w marcu dostane wize imigracyjna ale teraz kolejny problem kolejne pytanie wyszlam za maz po raz drugi za obywatela ameryk. i do niego wlasnie wyjezdzam a w polsce zostaje syn 17-letni zostaje z bylym mezem bo musi skonczyc szkole martwie sie / wizy nie zniesione zreszta nawet jak zniosa to nie znaczy ze bedzie mozna wjechac bo moga cofnac / co mam robic zeby mogl mnie odwiedzac w wakacje czy w swieta czy jak polece do meza skladac na niego o wize imigracyjna tylko ile to bedzie trwalo w moim przypadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie da, bo nie wiem dokladnie szczegolow sprawy, ale pewnie jeszcze by sie dalo, bo slub byl zawarty zanim stepchild skonczylo 18 lat, wiec teoretycznie mozna zlozyc jeszcze I-130 na dziecko i wtedy dziecko podejdzie pod conditional green card (sa od tego wyjatki), i powinno dostac green card - jesli bedzie zalatwial wszystko w USA- badz wize imigracyjna gdyby staral sie przez ambasade. Jesli to matka bedzie sponsorowala wtedy potrwa to dlugie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedz karina i Sly6 tak jak przypuszczalam za pozno zaczelam sie pytac i interesowac tym ale te wszystkie pytania watpliwosci przychodza dopiero w trakcie zalatwiania , to wszystko nie jest takie proste jakby sie wydawalo, jak dobrze zrozumialam karine to jeszcze teraz powinnismy wyslac ta petycje w usa?zanim ja wyjade? czy jak juz bede moze maz ja wyslac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...