Skocz do zawartości

Continental Airlines


Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam ze wiekszosc wyjadaczy wie, co i jak - ale moze sie komus przyda :wacko:

Otoz - szukalam wzglednie tanich lotow - KTW - Albany-Denver-Albany - KTW... i jedyne co znalazlam to koszta w granicach od 3400zl ..

Zaczelam szukac alternatyw i co znalazlam :

Wizzair do Londynu za 59zl..

Londyn - Albany- Londyn za jedyne 1238zl ( Continental Airlines - nie sprzedaja online osobom bez amerykanskiej karty kred.ale jest biuro w Warszawie,ktore sprzedaje - email : biuro@airsystem.com.pl . Continental na swojej oficjalnej stronie ma ich namiary, email dostalam po rozmowie z obsluga biura ) :D

Albany- Denver - 700zl

Co razem dalo na okraglo 2000zl :)

Moze sie komus przyda taki 'myczek' ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze pasuje sprawdzic czy lot do Londynu odbywa sie na to samo lotnisko, z ktorego potem jest wylot :-)

raz znalazlem fajna oferte ale bym sie zrobil z tymi lotniskami :-) bo na wlasna reke trzeba bylo bagaze wiezc, koszt nie maly, jak policzylem co i jak to wyszlo niewiele taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki myk jest dobry jak chcesz zabrać ze sobą szczoteczkę do zębów i majtki na zmianę. Problem powstaje w momencie kiedy trzeba ze sobą zabrać coś więcej. Sprawdź limity na bagaż w Wizzair i koszty ewentualnych dopłat za nadbagaż

oczywiscie ze sprawdzilam..

Wizzair - limit bagazu 22kg, za wczesniejsze zgloszenie kolejnego bagazu - podajze 40zl. ( groszowe sprawy )

Delta tudziez Southwest ( Albany-Denver ) - 2x50 funtow (21 kg o ile sie nie myle ) - free.

Continental - 2x 22kg - $15 dolarow za pierwszy, $25 za drugi nadany bagaz. rowniez groszowe sprawy. co lacznie i tak nie da kwoty jaka bym musiala zaplacic za lot z katowic.

i jeszcze pasuje sprawdzic czy lot do Londynu odbywa sie na to samo lotnisko, z ktorego potem jest wylot :-)

raz znalazlem fajna oferte ale bym sie zrobil z tymi lotniskami :-) bo na wlasna reke trzeba bylo bagaze wiezc, koszt nie maly, jak policzylem co i jak to wyszlo niewiele taniej

oczywiscie masz racje- wizzair nie lata na Heathrow tylko Luton - dojazd z Luton na Heathrow to wydatek 20 funtow - cco tesz wliczylam w ogolne kalkulacje - i sa nawet dobre polaczenia - jazda autobusem 1.30min . ja natomiast doliczylam jeszcze spanie ( przylot na Luton pozno wieczorem, spanie na Heathrow w hotelu (35 funtow ), rano wylot z Heathrow .

Podliczajac cale koszty wyszlo o ile dobrze pamietam jakies 2500zl a nie 3400 :wacko:

No ale to jest opcja dla szukajacych wrazen :D

Osobom ceniacym sobie wygode i prostote lotu - faktycznie nie polecam, bo klopotanie sie z dwiema walizami i bagazem podrecznym bynajmniej nie naleza do przyjemnych rzeczy.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze podchodzisz do sprawy profesjonalnie :-)

mnie przy niewielkich roznicach poprostu sie nie chce kombinowac ;-) zwykle lenistwo, zastanawia mnie jednak jeszcze inna rzecz, co sie stanie jesli na pierwszym odcinku odwolaja samolot? ze wzgledow pogodowych lub innych? wtedy na tym drugim odcinku moze sie pojawic "no show" i po bilecie,

w liniach LOT slyszalem ze mozna uniknac "no show" jesli zglosi sie to do 3h przed odlotem, nie wiem jak to jest u innych przewoznikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
melasia,andyopole i jak sie lecialo ta linia lotnicza?

Nie narzekam, punktualnie, bez problemow, nawet starsze B 757 wyposazone w indywidualne audio video a B777 to juz bajka, duzo ciszej niz w tych starszych grzmotach. Jedzenie wiadomo, niestety badziew jak wszedzie. Ale ja jestem bardzo wybredny a na Business Class mnie nie stac niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...