Skocz do zawartości

Odnowienie Gc


mikaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja wyslalam wspolny akt wlasnosci domu,wspolne podatki, konto w banku, insurance, 2 affidavits i zdjecia.

Mam nadzieje, ze to wystarczy <_<

Dostalam juz list o przedluzeniu na rok i zaproszenie na odciski, teraz tylko musze sie uzbroic w cierpliwosc <_<

Pozdrawiam i Wesolych Swiat zycze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jestem nowa na forum i ciesze sie ze znalazlam ten watek ,bo chyba mam problem i moze ktos mi cos podpowie.W kwietniu 2008 wyslalam I-751,zielona karta mijala mi 14 czerwca 2008.W maju 2008 bylam na odciskach palcow.I pozniej cisza...Dzwonilam do immigration w sierpniu,przyslali mi list z przedluzeniem na rok..czyli jego waznosc minela 7 kwietnia(data zlozenia I-751).I nic...Dzwonilam do immigration ponownie,mila pani powiedziala ze w systemie nie ma informacji o powodzie przedluzenia i ze wysle do Vermont(tam wysylalam papiery) zapytanie co sie dzieje.Tydzien temu dostalam list z Texasu ze musza ponownie rozwazyc moja sprawe i to potrwa do 6 miesiacy.I teraz tak,zielona karta juz niewazna,list tez juz niewazny..i co teraz?Czy jak umowie sie na infopass to dostane pieczatke do paszportu skoro ponownie przegladaja moje papiery?I czy na tej pieczatce moge starac sie o prace?Bede wdzieczna za kazda odpowiedz.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz na infopass to dostaniesz pieczatke do paszportu

o prace mozesz sie starac na pieczatce, nie wiem jak w praktyce

zagladalam na forum visajouney i jest tam jeszcze troche ludzi nawet ze stycznia 2008 ( anawet 2007) ktozy nie maja zatwierdzonej sprawy

zobacz ta liste: http://www.visajourney.com/forums/index.ph...&start=1950

i posty Antd tu: http://www.visajourney.com/forums/index.php?showtopic=190824

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze jestes legalnie

chociaz podrozowanie za granice tylko z pieczatka moze przyspozyc troche atrakcji <_<

twoj status jest "pending lifting conditions" az podejma decyzje

jesli by nie daj boze odrzucili sprawe to wtedy bys byla nielegalnie, ale by cie o tym poinformowali <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze opisanie sprawy na forum dziala cuda ;) ...Dzis sprawdzalam status online a tam, ze moja nowa karte juz drukuja i ze w ciagu 30 dostane ja poczta <_< Hmm troche dziwnie to zalatwili..bo przyznam szczerze ze wysylajac do nich I 751 nie dolaczylam do tego zadnych dokumentow..tylko i wylacznie formularz i czek na 545$.Dziekuja za podpowiedzi w mojej sprawie a wszystkim, ktorzy oczekuja na nowa karte zycze szybkiego zalatwienia sprawy <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam wszystkich "lifterów" ;-)

Obecnie kompletuje dokumenty i wysyłamy 30-tego do Vermont.

Pytanie, czy czek wrzucacie na samej górze przed I-751 czy jako pierwszy z supporting documents?

W obecnej chwili mam skompletowane to tak:

1. Czek

2. Forma I-751

3. Cover letter z linka podanego przez Krysię

4. Supporting documents (czyli wiadomo).

Czy ktoś z Was obecnie oczekuje na lift-a i składał dokumenty do Vermont?

Czy długo to trwa? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

P.S - sama forma I-751 komuś przeszła? Super, a my się wszyscy tutaj stresujemy formalnościami ;-)

Pozdrawiam serdecznie !!

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "lifterów" ;-)

Obecnie kompletuje dokumenty i wysyłamy 30-tego do Vermont.

Pytanie, czy czek wrzucacie na samej górze przed I-751 czy jako pierwszy z supporting documents?

W obecnej chwili mam skompletowane to tak:

1. Czek

2. Forma I-751

3. Cover letter z linka podanego przez Krysię

Z LASKI SWOJEJ DARUJ SOBIE TEN LIST, KTORY MA TYLE BLEDOW FORMALNYCH, ZE URZEDNICY OD RAZU ODKALADAJA TE SAME LISTY DO OSOBNEJ OSOBY. NIE WIEM KTO TO UKLADAL TEN LIST, ALE PISANIE, ZE JAKIKOLOWIEK APLIKANT O ZNIESIENIE WARUNKOW JEST NA WIZIE K-1 KIEDY TA OSOBA MA GREEN CARD JEST CO NAJMNIEJ WPROWADZENIEM URZEDNIKA W BLAD. PODOBNIE JAK FAKT, ZE LIST POCHODZI OD US CITIZEN - LOGICZNIE BIORAC TO US CITIZEN NIE PROSI O ZNIESIENIE WARUNKOWEJ ZIELONEJ KARTY TYLKO PROSI OSOBA, KTORA TE KARTE POSIADA. ZE NIE WSPOMNE JUZ O TYM, ZE NAWET NAZWA PETYCJI NIE JEST NAPISANA TAK JAK MA BYC. PISANIE, ZE URZEDNIK MOZE W KAZDEJ CHWILI PRZYJSC DO DOMU JEST CO NAJMNIEJ SMIESZNE - ZADEN URZEDNIK NIE ODWIEDZA NIKOGO KTO MA JUZ GREEN CARD (ZRESZTA GDYBY NAWET CHCIAL ODWIEDZIC TO TEZ NIE POTRZEBUJE ZAPROSZENIA W COVER LETTER).

PROSZE WAS - CZYTAJCIE CO NAPISANE A POZNIEJ PRZEPISUJCIE, BO POTEM LUDZIE PLACZA, ZE ROK CZEKAJA NA ZATWIERDZENIE FORMY I-751 PODCZAS KIEDY INNE OSOBY CZEKAJA TYLKO 2 MIESIACE. ALE POSTAWCIE SIE W ROLI URZEDNIKA, KTORY TEGO SAMEGO DNIA DOSTAJE OD ROZNYCH OSOB KILKA IDENTYCZNYCH LISTOW Z NOTKA, ZE "JAK CHCIECIE NAS ODWIEDZIC, TO JESTESCIE WELCOME". ;)

4. Supporting documents (czyli wiadomo).

Czy ktoś z Was obecnie oczekuje na lift-a i składał dokumenty do Vermont?

ZNAM WIELE OSOB.

Czy długo to trwa?

OD 30 DNI DO PONAD ROKU CZASU.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

P.S - sama forma I-751 komuś przeszła? Super, a my się wszyscy tutaj stresujemy formalnościami ;-)

CZASEM SAMA I-751 PRZECHODZI, ALE SA PROBLEMY PRZY OBYWATELSTWIE, BO WTEDY SPRAWDZAJA TO WSZYSTKO CO NIE BYLO WYSLANE I W 90% DECYZJA DOT. OBYWATELSTWA JEST ODWLEKANA. WOLALABYM JUZ ZEBY MI TERAZ SPRAWDZILI DOKUEMNTY I ZEBYM DOSTALA OBYWATELSTWO OD RAZU NIZ ODWROTNIE.

Pozdrawiam serdecznie !!

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...