Skocz do zawartości

Odnowienie Gc


mikaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Oczywiście nie miałem na myśli pozostawienia tego cover letter bez zmian, aczkolwiek pewnie zostało by tam parę niedociągnięć.

Dziękuję za kubeł zimnej wody Pani Karino !

Sam mozesz sklecic jakis list

na poczatku podajesz od kogo do kogo

nr/nazwa wniosku

i wyliczasz wszystkie zalaczone dokumenty w kolejnosci jak zalaczone

czek zawsze przypinalam na samej gorze, bo to pierwsze czego szukaja :D

zalacz konkretna dokumentacje, mi sie baba przyczepila na obywatelstwie do paru rzeczy, zadna przyjemnosc

dokumenty musza byc od poczatku malzenstwa

jak macie jakis wspolny rachunek w banku to daj statement co 6 miesiecy, zeby bylo widac ze cos sie dzieje

wspolne akty wlasnosci , zwlaszcza mieszkania, bardzo dobrze dzialaja (pani na obywatelstwie pytala sie czemu nadal nie mamy...)

jak mowi karina jak sie postarasz teraz to obywatelstwo za rok pojdzie duzo latwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was obecnie oczekuje na lift-a i składał dokumenty do Vermont?

Czy długo to trwa? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Obecnie zatwierdzaja aplikacje z grudnia/stycznia

sprawdzaj tu:

http://www.visajourney.com/forums/index.ph...&start=2145

jest troche osob czekajacych dluzej ale to z zazwyczaj jakies transfery z texasu, RFE itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
dzieki bardzo za odpowiedzi

ma karta konczy sie 15 maja co oznacza ze mam wyslac papiery do 15 lutego

wyslalm papiery pod koniec stycznia, dostali papiery 2 lutego a 10 odeslali mi z kwitkiem, ze mam wyslac po 15 lutym MASAKRA

co tez uczynilam

dzis dostalam papierek, ze przedluzaja mi karte o rok i wysla zawiadomienie o odciskach itd.

wiec wszystko bedzie ok mam nadzieje

ktos juz to przechodzil ile czasu wam zajelo wzywali was pozniej na 2 interview?

na innym forum przeczytalam ze czesto 10 letnia gc przychodzi poczta tuz po odciskach

:)

pozdrawiam

Hej Mikaj

Czy Ty wyslalas im te same dokumenty i czeka co ci odeslali ? Bo ja tez za wczesnie im wyslalam i teraz nie wiem co mam robic..?To samo czy kopia i nowy czek?..Bede wdzieczna jak mi odpiszesz z gory dziekuje.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

witam po dlugiej przerwie... jesli odpowiedz na moje pytania juz jest na tym forum - z gory przeraszam, ale nie moglam ich znalesc.

17 lutego 2010 rozpoczal sie 90 dniowy okres, w ktorym musze wyslac papiery o lifting condition, mam czas do 17 maja, papierow jeszcze nie wyslalam, ale zamierzam to zrobic jaknajszybciej (oczywiscie wspolnie z mezem)... ale od 4 do 19 kwietnia zamierzam wraz z mezem wyjechac z USA do Polski w odwiedziny do rodziny...

z wypowiedzi niektorych, USCIS czesto wysyla zawiadomienia o odciskach albo spotkaniach, albo doslaniu dokumentow...

czy moge spokojnie wyjechac w tym okresie?

co zrobic jesli data odciskow albo rozmowy pokrywa sie z data wyjazdu z USA?

ile zazwyczaj wczesniej wysylaja zawiadomienie o odciskach albo rozmowie?

czy jesli wysle dokumenty na czas, a dostane odpowiedz, ze nie zostaly zaakaceptowane i musze cos doslac - czy wszystko musi byc zaakceptowane do daty wygasniecia zielonej karty, czy wystarczy fakt, ze "proces" sie rozpoczal w odpowiednim czasie?

z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...