Skocz do zawartości

Oplata Za Bagaz W Usa


donata771

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zaczne od tego,ze moj partner jest w Atlancie(GA)

Ma samolot do Jacksonville na Florydzie 2.02.2009 i znajomy poinformowal mnie,ze za bagaz nadany z jednego stanu do innego jest oplata 15 dolarow za 1 szt.Oznajmil tez,ze oplata jest tylko karta,nie gotowka.Mi sie cos wierzyc nie chce bo przeciez po roznych stanach nie lataja tylko obywatele ale tez Ci co maja wize turystyczna,ktorzy karty platniczej nie posiadaja.

Moze ktos mi wyjasnic o co chodzi z tym bagazem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz sie za granice bez karty? Troche dziwne, dzis juz nie wozi sie gotowki w kieszeni. Nie wiem jakimi liniami zamierzasz latac ale linie zwane 'low fare' czesto wymagaja roznych doplat w mysl zasady... bilet za zlotowke... a doplaty za wszystko. Niedlugo z wlasnym krzeslem trzeba bedzie na lotnisko isc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja lece a moj partner,ktory jest w Atlanta 5 miesiecy leci na Floryde.Z braniem karty ze soba to masz racje,choc musze przyznac,ze on nie bral ze soba karty kredytowej,tylko gotowke.Nie wiem teraz jak na tym lotnisku bedzie z ta oplata,czy przyjma gotowke?Nie pamietam jakimi liniami leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka to linia lotnicza jest?czy nie warto na stronie danego przewoznika zobaczyc jak jest z oplata ....

ps nie slyszalem o tym aby komus odmowili zaplaty w gotowce

a tutaj masz jak jest w us airways , ile moze wyniesc oplata za bagaz:

http://www.usairways.com/awa/content/FAQs/...aspx#exemptions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie jest to Continental(nie jestem pewna)...ale osoba ktora mi mowila o tych oplatach powiedziala,ze oplata za bagaz jest na terenie calych Stanow nie dotyczy tylko rejsow miedzynarodowych...chyba,ze nie przekroczy wielkosci(plecak,bagaz podreczny)za te nie ma oplat.Tak zostalam poinformowana;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie jest to Continental(nie jestem pewna)...ale osoba ktora mi mowila o tych oplatach powiedziala,ze oplata za bagaz jest na terenie calych Stanow nie dotyczy tylko rejsow miedzynarodowych...chyba,ze nie przekroczy wielkosci(plecak,bagaz podreczny)za te nie ma oplat.Tak zostalam poinformowana;)

Zeby pytac trzeba wiedziec o co. Dowiedz sie czegos blizej a wtedy napewno Ci ktos pomoze. A tak poza tym, "google naszym przyjacielem jest"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linie lotnicze w USA wziely sie na sposob, zeby nie podnosic cen biletow poprostu wprowadzily oplaty za bagaz,

co to platnosci to raz jak zdawalem bagaz przed wejsciem do terminalu to nie bylo mozliwosci oplaty gotowkowej, tylko karta, ale w srodku juz mozna bylo placic gotowka lub karta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...