Skocz do zawartości

Oplata Za Bagaz W Usa


donata771

Rekomendowane odpowiedzi

Europejskie tanie linie osiagnely w tej dziedzinie mistrzostwo swiata. Oplata za check-in czy za kazdy bagaz to normalka. Od jakiegos czasu pobieraja oplate za transakcje karta kredytowa, jesli kupujesz bilet dla trzech osob placisz x trzy oplaty, chociaz bilet i transkacja jest jedna.

Slowko do tworczyni tego watku: kazda linia ma swoje wlkasne patenty i pomysly na temat wyciagania dodatkowych pieniedzy, na stronie przewoznika napewno znajdziesz informacje na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje andyopole co do tych patentow,swoja droga juz wiem dlaczego gdy ja lecialam do US rok temu i bilet kupowalam w LOT nie bylo zadnych dodatkowych oplat ale bilet byl koszmarnie drogi(w tym zapewne oplaty o ktorych czlowiekowi sie nie snilo).Moj partner lecial 5 miesiecy temu tez LOTem.Zapewne tansze linie maja do siebie dodatkowe oplaty typu wszystko w bilet wliczone procz oplaty za bagaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lataja w ogole jakies tanie linie do USA?

co do normalnych lotow do/z USA to nie powinno byc dodatkowej oplaty za bagaz, to reguluja odpowiednie przepisy

a te tanie linie to czesto sie oplaca nimi leciec a czasami lepiej leciec tymi "drozszymi" raz jak policzylem koszty bagazu, oplat lotniskowych i innych cudow to roznica w bilecie tanich linii a normalnym wyszlo moze 50zl, wiec nie zawsze sa to duze oszczednosci ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komus znajomemu kupowalem wlasnie virgin atlantic, lot z chicago i byl dosc tani i bagazy sie bralo tyle ile w innych liniach, ale trzeba pamietac o tym, ze z tego londynu tez sie trzeba czyms do Polski dostac ;-) wiec jesli dobrze pamietam lot virging kosztowal jakies 380$ z podatkami a potem ponad 200 zeby sie dostac do PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na poczatku postu wspomnialam moj partner lecial z Atlanta na Floryde i juz wlasnie po wielkich turbulencjach wyladowal.Nie wiem czy kogos to zainteresuje ale juz wiem na temat platnosi za bagaz;)Platne i gotowka i karta a koszt 15 dolarow za kazda walizke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...