Skocz do zawartości

Paczka Do Usa


pauka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeśli temat już znalazł się na forum to przepraszam, ale pobierzne szukanie nie wykazało tematu, a czas nie pozwolil mi na dokładniejsze.

Potrzebuje wysłać paczkę z polski(rzeszów) do USA szybko. Potrzebuje by była w usa najpóźniej 11 lutego. Jakie mam opcje?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli temat już znalazł się na forum to przepraszam, ale pobierzne szukanie nie wykazało tematu, a czas nie pozwolil mi na dokładniejsze.

Potrzebuje wysłać paczkę z polski(rzeszów) do USA szybko. Potrzebuje by była w usa najpóźniej 11 lutego. Jakie mam opcje?

Pozdrawiam

Ja wysylalem zawsze przez Poczte Polska.Szybko i tanio ( w porownaniu do prywatnych firm )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to nie ma jakis drogich expresowych przesyłek, takich by te 5 dni wystarczyło?

Dokładnie nie wiem co będzie w tej paczce, wiem że jakies ciuchy: koszulka, ale prawdopodobnie też czapeczka, wieć chyba do listu nie wejdzie. Waga, raczej mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to nie ma jakis drogich expresowych przesyłek, takich by te 5 dni wystarczyło?

Dokładnie nie wiem co będzie w tej paczce, wiem że jakies ciuchy: koszulka, ale prawdopodobnie też czapeczka, wieć chyba do listu nie wejdzie. Waga, raczej mała.

W zeszlym miesiacu dostalam paczke z Polski jakims priorytetem czy czyms, doszlo chyba w 5 dni czy jakos, w kazdym razie bardzo szybko. Wiem, ze bylo wysylane jako "list", pomimo ze zawartosc wazyla prawie dwa kilo, kosztowalo to cos kolo 80 zl (znaczy chyba, bo ja tego nie wysylalam). Bylo to w kopercie wiekszej niz dwa razy koperta A4, czyli dosc duza, koszulke i troche ciuchow na pewno zmiescisz. Najlepiej zanies co masz na poczte i popytaj o najszybsza mozliwosc przesylki danej zawartosci.

A tak w ogole, nie ma w Polsce czegos takiego jak UPS czy FedEx? Fakt, kasuja duzo wiecej jak poczta, ale skoro moga zrobic overnight ze wschodniego na zachodnie wybrzeze, to moze moga przeslac cos z PL do USA w powiedzmy 3 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...