Skocz do zawartości

Cudowna Ameryka?


Giggsy

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizja klamie:)Wiekszosc jest super naciagane,idealizowane itp. wiem co mowie bo wlasnie tak sie zdarzylo, ze pracuje przy produkcjach filmow i reklam :) Takze nie wydaje mi sie dobrym pomyslem porownywanie prawdziwego zycia z zyciem pokazanym w filmach.Najlepsze rozwiazanie to samemu sie przekonac jak to jest jezeli jest mozliwosc.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam nadzieję , że się nie rozczaruję aż tak bardzo TĄ hamerykom . Już za 20 dni tam przylecę i na dzień dobry rzeczywistość zweryfikuje moje podejście i wyobrażenie. Jeszcze nie wyleciałem a już wiem ze przez obecny kurs dolara będę musiał tyrać za grosze , wróć... za centy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz problem polega na tym, ze tej pracy jest coraz mniej, do tego to co w polsce bylo przed rokiem 89 jest teraz faktem w usa i mamy komunistyczna rzad z priewszym sekretarzem na czele.

Gdzie ten komunistyczny rząd? bo ja nie widzę. prosze oświeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty człowieku mówisz? Kurs dolara jest najwyższy od bez mała 4 lat.

Chodziło mi raczej o to , że bez SSN i Języka będę musiał robić gdzieś na zmywaku by dołożyć do życia w usa ;))

A jak wiemy w obecnych trudnych czasach ciężko o robotę , w tym kontekście był mój post :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam nie wiesz o co Ci chodzi.

Ojjj Faguzi :)

Ja doskonale wiem , już Ci wyjaśniam.

Pierwsze plany były lot do usa na kurs języka i handel elektroniką z usa ale że dolar poszalał to musiałem chwilowo firmę zawiesić.

Odłożyłem sobie kasę na szkołę , życie ale znowu wracam do tego nieszczęsnego dolara i zaczyna mi kasy brakować więc zamiast mieć 4 miesiące nauki ze zwiedzaniem będę miał 4 miesiące nauki z pracą a że nie znam angielskiego i choćby udało mi się zdobyć ssn to i tak nie mogę na nim pracować a co za tym idzie muszę szukać słabo płatnej pracy by w dobie kryzysu ktoś zechciał mnie przyjąć.

Teraz jaśniej się zrobiło ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezy pamietac ze Ameryka to wielki kraj, bardzo zroznicowany, 50 roznych stanow, kazdy stan to czesto zupelnie inne zycie, zupelnie inne doswiadczenia. Kazdy wiec znajdzie cos dla siebie.

Nic dodać nic ująć - naprawdę każdy może tu znaleźć swoje miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...