Skocz do zawartości

Cudowna Ameryka?


Giggsy

Rekomendowane odpowiedzi

mialem pare spraw napisac o zyciu..

czy komus z Was zdarzylo sie ze kasjerka naliczyla komus za duzo i potem domagal sie zwrotu?pewnie tak a teraz odwrocmy ta sytuacje i kasjerka za malo naliczyla-za duzo wydala Wam reszty i jak ktos z Was sie dopatrzyl to czy zwrociliscie na to uwage aby to pokazac-zwrocic reszte?

Sly, ja parę lat temu czytałem wypowiedź gościa, który znalazł się w takiej sytuacji i zwrócił uwagę, że za dużo mu wydano. Przepraszali go bardzo za sprawiony kłopot i dostał jakiś prezent (chyba komplet szczoteczek do zębów) od sklepu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moze troszke od tematu ale czekajac chwile dluzej niz powinienem w banku

Pani podeszla do mnie i stwierdzila ze nie jestem wlasciwie obslugiwany po czym wreczyla mi taki maly lunch cooler za to ze 5 minut czekalem na Pania obsugujaca przy biurku nie w okienku, bo mialem inna sprawe. Mile !?

Lunch cooler oczywiscie sluzy mi juz dlugi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będąc tam na wakacjach czułem ten cały luz, spokojne, choć szybkie życie. wiadomo wakacje to nie "normalne" życie, pogoń za pieniądzem, stres, itd. każda sytuacja jest inna, jeśli ktoś tam przebywa na wakacjach, ma pieniądze i niczym się nie przejmuje to jest spoko, wiele rzeczy pokrywa się z tymi pokazywanymi w tv, filmach, ale nie wszystko, wiadomo nigdzie nie jest idealnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do uprzejmosci-usmiechu nic przeciw temu nie mam jesli nawet to jest stuczne

gorzej jest robi jak ktos widzi Twoje niedoskonalosc,a wysmiewa sie-robi sobie zgrywy i uwaza Ciebie za tzw durnia,,moze kiedys napisze jak kto jest...bo takie cos mnie spoytka czy to w Polsce czy tez zagranica...

Mam podobne doświadczenia. Dziękuję za ten post i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...