Skocz do zawartości

Kiedy Najtańsze Są Bilety!


juha

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy najtańsze są bilety!

Sądzę że taniej będzie z przesiadkami. Myślę o wylocie 10 czerwca i powrocie 20 października (najlepiej żeby bilet był otwarty). Z Warszawy lub Katowic do Nowego Jorku lub Waszyngtonu.

Możecie poddać mi jakieś sprawdzone, pewne strony. Mój angielski nie jest perfekcyjny i obawiam się że mogłabym coś przeoczyć napisanego małym druczkiem.

Tylko, proszę o coś sprawdzonego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd jesteś dokłądnie? ja też tak mniej więcej wylatuje bo 15 czerwca i najtaniej na chwilę obecną znalazłem połączenie AIR FRANCE tam i spowrotem WAW-NY między 15.06 a 28.09 w cenie 2130 zł. Nie wiem czy kupić już teraz czy jeszcze poczekać. DORADŹCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z okolic Katowic. W sumie lecę 10 ale 15 tez moglabym. Zazwyczaj piszą że najdroższe bilety są w weekend i z początku tygodnia. Ja znalazłam na www.flysiesta.pl za 2100 w obie strony. I również nie wiem czy teraz najlepiej kupować bilet. Poprostu nie mam pojęcia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z okolic Katowic. W sumie lecę 10 ale 15 tez moglabym. Zazwyczaj piszą że najdroższe bilety są w weekend i z początku tygodnia. Ja znalazłam na www.flysiesta.pl za 2100 w obie strony. I również nie wiem czy teraz najlepiej kupować bilet. Poprostu nie mam pojęcia!!

z tym to roznie jest...ja kupilem bilet za chyba 1800 nie pamietam dokladnie...do usa lecialem w sobote a wylatywalem w niedziele...i roznica miedzy niedzila a piatkiem byla wtedy 120 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym to roznie jest...ja kupilem bilet za chyba 1800 nie pamietam dokladnie...do usa lecialem w sobote a wylatywalem w niedziele...i roznica miedzy niedzila a piatkiem byla wtedy 120 euro

Linie ustalaja cny biletow wg wlasnych zasad. W okresach okoloswiatecznych, wakacyjnych ceny zawsze sa wyzsze, dotyczy to rowniez ale niekoniecznie, weekendow. Co linie to inne kryteria. Jesli slabo u Ciebie z angielskim radze do wlasnorecznego zakupu biletu przez internet poprosic kogos znajacego jezyk. Mozna cos przeoczyc a to bywa kosztowne.

Jesli jestes z Katowic to sprawdz polaczenia z Berlina, roznica cen bywa taka ze oplaca sie nawet wziac taksowke. A dojazd autem jest o wiele wygodniejszy i szybszy niz do Wawy pomimo wiekszej odleglosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...