Skocz do zawartości

Twoj Status Vs Wiza Dla Rodziny


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jestem tu nowa, jeszcze nawet nie wiem jak sie poslugiwac ta strona... anyway, wyszlam za maz za obywatela i jestem po odciskach palcow. moje pytanie dotyczy rodzicow i ich ubieganie sie o wize turystyczna. czy moje oczekiwanie na zielona karte wplywa jakkolwiek na decyzje w sprawie ich wizy turystycznej? maja sie o nia ubiegac w przeciagu miesiaca. dodam, ze nigdy wczesniej sie o nia nie ubiegali.

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jaka jestes nielegalnie a wyszlas za maz za obywatela to status twoj zostaje tak mi sie wydaje taki jak mialas przed slubem. skladasz dokumentacje o adjustement of status i ze wzlgedu na to ze twoj maz jest obywatelem przyja owe dokumenty bo zostaje ci przebaczone nielegalny pobyt na terenie USA. po interview dopiero tak mi sie wydaje ze masz status uregulowany. to ze sie ma odciski i pozwolenia na prace nie gwarantuje ze dostaniesz GC. bywa tak ze na interview wyjdzie ze wzielas slub( teoretycznie) dla GC to anuluja ci pozwolenie nie mozesz uzywac SSN i jestes w punkcie wyjscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na stronie nie bede sie bawil w ogarnianie forum, zapostuje to tu.

Przejde do rzeczy - czekam na GC od 2005 roku, kiedy dzwonilem ok 2 lata temu do ambasady powiedzieli mi ze rok mam czekac. Czekalem. Rok temu zadzwonilem i mowili ze w listopadzie bedzie na 100 %, tyle ze mamy marzec...2009... O co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...