Skocz do zawartości

Twoj Status Vs Wiza Dla Rodziny


Rekomendowane odpowiedzi

F1 - unmarried sons and daughters or US Citizens, zlozone 6 aug 2003, sponsoruje obywatel

i sorry ze wczesniej nie napisalem ale szukalem papierow :)

pomozcie mi a potem inne topiki, plz ; p

BlaZe to moj temat a inne topiki tez sa wazne;D heh

dlaczego nie zapytasz dobrego prawnika co i jak z Toba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Margot w Ambasadzie w Warszawie czy w Konsulacie w Krakowie nie maja danych o tym ze wyszlas za maz i na jakim etapie oczekiwania na GC jestes. Oni maja informacje ze wyjechalas i nie wrocilas w terminie jaki podalas we wniosku.

Lepiej by bylo dla Twoich rodzicow aby wstrzymali sie o staranie o wize do czasu kiedy nie otrzymasz GC i tym samym wyslesz im kopie aktu malzenstwa i kopie GC. Wtedy oni maja w reku informacje ze twoj status zostal zmieniony i jestes na terenie USA legalnie.

Taka jest moja rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

margot nie czytalem do konca a myslalem ze juz Twoj problem rozwiazany ; p sorki :)

wybaczone:)

czy mozesz jeszcze raz napisac co i jak od poczatku z Toba, bo tak trudnawo sie czyta, kiedy niby mieli Ci wszystko wyslac, moze po drodze papierow jakich Ci zabraklo? czyli od samego poczatku do dzisiaj w punktach to sie inni tez polapia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margot samo wyjscie za maz i wyslanie rodzicom kopii aktu slubu nie zmienia twojego statusu w USA dopiero jak bedziesz miala GC w reku Twoj status bedzie w pelni jesny, a meza i rodzine zdaza poznac jeszcze nie raz.

Ja na miejscu rodzicow bym sie wstrzymala jeszcze te pare miesiecy jestes juz blizej niz dalej.

Pamnietam z innego forum ze babeczka miala taka sama sytulacje i dostala wize po tym jak pokazala konsulowi kopie GC corki bo sam Konsul mial dane ze wyjechala i nie wrocila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj prawnik mowi, ze niezaleznie od mojego statusu (no, nie moge byc nielegalnie) rodzice moga wize dostac albo nie. nawet moja GC nie daje im wiecej szans. musza udokumentowac silne powiazanie z krajem i to jest no1 w calej sprawie. tak mowi prawnik. ja tez na poczatku myslalam, ze bedzie im latwiej jak ja zamkne swoja sprawe a pozniej oni zaaplikuja, dlatego napisalam tutaj zeby to potwierdzic...

aha a poza tym, oni musza wiedziec, ze ja nie "sciagam" rodziny tutaj... paranoja.

ja rozumiem, ze oni tu maja za duzo tych imigrantow i musza ich liczbe kontrolowac itp itd ale zeby 60-letnich ludzi przesluchiwac i sprawdzac czy wroca czy nie... eh im sie juz jechac nie chce.

"Pamnietam z innego forum ze babeczka miala taka sama sytulacje i dostala wize po tym jak pokazala konsulowi kopie GC corki bo sam Konsul mial dane ze wyjechala i nie wrocila"

a pamietasz jaki byl temat? moze znajde i poczytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze Ci powiedzial prawnik ze Twoi rodzice moga ale nie musza dostac wizy wjazdowej,wazne jak wyjda na rozmowie i czy beda mowic prawde ..A nie powiedzial Ci prawnik co maja wpisac Twoi rodzice w ds 156 ze jaki masz status?bo to sie bedzie liczyc na rozmowie .

a co do osob 60-letnich to chyba widzialas i poznalas takie osoby ktore leca z Polski do pracy nielegalnej lub tez przebywaja te osoby ponad ten czas deklarowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...