Skocz do zawartości

Twoj Status Vs Wiza Dla Rodziny


Rekomendowane odpowiedzi

BlaZe a z jakiej kategrii czekasz na GC?

grzes bo kiedys byl podobny przypadek na forum ze ktos napisal ze juz ta osoba ma GC a Konsul mowi zeby np xero pokazac karty bo On widzi w sytemie ze ta osoba jest nielegalnie .A i wylacz caps lock :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
jaka jestes nielegalnie a wyszlas za maz za obywatela to status twoj zostaje tak mi sie wydaje taki jak mialas przed slubem. skladasz dokumentacje o adjustement of status i ze wzlgedu na to ze twoj maz jest obywatelem przyja owe dokumenty bo zostaje ci przebaczone nielegalny pobyt na terenie USA. po interview dopiero tak mi sie wydaje ze masz status uregulowany. to ze sie ma odciski i pozwolenia na prace nie gwarantuje ze dostaniesz GC. bywa tak ze na interview wyjdzie ze wzielas slub( teoretycznie) dla GC to anuluja ci pozwolenie nie mozesz uzywac SSN i jestes w punkcie wyjscia.

dzieki grzes ale ja potrzebuje konkretow, "chyba" mi nic nie daje, tu chodzi o wize dla rodzicow i czy moja sytuacja jakkolwiek na decyzje o wize wplywa i to wszystko. ja wiem, ze zadne odciski itp itd nic nie gwarantuja. '

dzieki jeszcze raz.... ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...