Skocz do zawartości

Czy Ktorejs Z Au Pair Udalo Sie Zostac W Stanach Na Zawsze?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mylę się. Wcześniej, w czasie wojny wietnamskiej był taki program, potem został skasowany. Wkrótce podobny program ma być pilotażowo wprowadzony, to o tym prasa pisze. Pisze również o tym, że ten program ma wielu przeciwników.

Fugazi nie musisz myslec

wielu tez nie mysli

mowie o faktach nie o myslach czy mysleniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Stellas a przeczytalas strone ktora Ci podalem,jak bedziesz miec wbita ta sekcje to nie zmienisz statusu wizy bez waiver i podobnie jak bys wrocila do Polski to masz 2 wyjscia ze albo czekasz 2 lata lub tez starasz sie o waiver...

Co do samego slubu to kiedys byl taki przypadek opisany na tej stronie:

punkt 41 dobrze przeczytaj

http://www.prawoimigracyjneusa.com/pytaniadonas.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sly6 -wiem ze jak mi wbija sekcje 212 bede musiala starac sie o waiver. Tylko czy kazdy ma szanse to otrzymac czy moga odmowic?

Na stronie www.prawoimigracyjneusa.com tez juz wczesniej doszukalam sie tego pkt 41:) dzieki wielkie za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Dokladnie sly6. Ja wyjezdzajac jako au pair absolutnie nie mialam planow zostawac. Mialam jechac na rok, ale zaraz w pierwszym miesiacu pobytu znalazlam milosc swojego zycia, na drugi rok jako au pair (najwieksza glupota, ale coz) zostalam glownie ze wzgledu na mojego faceta. Zmienilam wize na studencka, pozniej udalo nam sie obojgu zalegalizowac pobyt i takim sporobem raczej nie na zawsze, ale nadal siedze w Stanach. Znam tez dosc sporo innych au pair ktore zostaly w USA dluzej niz przewidywal to program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...