Skocz do zawartości

Rfe Wyslane Bez Certificate Of Mailing


AgaM25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, wspaniale forum

Mam wielki problem.

W styczniu tego roku wraz z mezem po slubie wyslalismy papiery o zielona karte dla mnie. Po miesiacu dostalam RFE (I-864 potrzeba dodatkowego sponsora). Po wypelnieniu papierow moj maz ( w drodze do pracy) wyslal papiery do USCIS z delivery confirmation a nie z certificate mail. Papiery wyslane 25 marca. Numer z delivery confirmation mowi nam ze papiery zostaly dostarczone ale USCIS nie uaktualnia mojej sprawy jak sprawdzam online. Ciagle jest ze "Case received and pending" nie ma nic nawet o RFE ktore dostalam.

I mam problem bo nie wiem czy wyslac te papiery jeszcze raz czy nie, czy oni je maja i procesuja, czy zgubili, nie wiem. Moj termin uplywa 25 kwietnia zeby odpowiedziec na RFE. Wiem ze zle zrobilismy wysylajac papiery bez podpisu osoby odbierajacej. Bardzo prosze o jaka podpowiedz, bo sama juz nie wiem

Dziekuje Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilam do USCIS ale oni nic nie wiedza. Powiedzieli mi ze jak wyslalam papiery to oni powinni je miec i musze czekac 60 dni od momentu jak dostali papiery. Niestety czy je maja i procesuja tego pani na lini mi nie mogla powiedziec bo oni wiedza to samo co jest w online case status. Wiem ze zle zrobilismy wyslajac papiery bez podpisu bo nie ma osoby odpowiedzialnej wrazie jak zgina papiery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USCIS tez nie uaktualnia mojej sprawy - papiery o AOS wyslane 4 marca...do dzis nie mam nawet NOA ! kiedy dzwonie na info nikt nic nie wie, moja sprawa nie zostala zarejstrowana w ich bazie, mimo ze czeki scashowali szybko.Widac maja duzo roboty.

Anabell

sprobuj zadzwonic i sprawdzi jaki maja twoj adres w systemie, moze wyslali na zly adres, no ale jak cie wogule nie ma w systemie....

i sproboj dodzwonic sie gdzies indziej niz na case satus, bo tam podaja to co w systemie

jak nic nie pomoze to umow sie na infopoass, <_<

tu jest lista marcowych AOS,

http://spreadsheets.google.com/pub?key=pFA...QRCkw0cUHUhHXMQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na poczatku mialam troche problemow z adresem a mianowicie oni nie uzywali mege pelnego adresu i tylko jedno NOA dostalam bo jeden z gosci rozpoznal ze chodzi o mnie i wlozyl do mojej skrzynki pozostali niestety ale odeslali z powrotem.Po otrzymaniu pierwszego i jedynego NOA zadzwonilam do nich i poprosilam o zmiane adresu na nowy z ktorym nie beda mieli problemu i tak tez zrobili.Zaraz po tym dostalam wezwanie na odciski juz na nowy adres.Nie uaktualniali tego na mojej stronie.Jeszcze do tej pory mam zawiadomienie z lutego ze wyslali do mnie NOA i ze zostalo zwrocone.Nastepne zawiadomienie dotyczylo EAD i to sie pojawilo na mojej stronie na poczatku marca.Juz tez dostalam wezwanie na interview ale o tym nie ma zawiadomienia na stronce <_<

Mam nadzieje ze choc troche pomoglam.Bez NOA jest ciezko sie czegokolwiek dowiedziec bo nie ma zadnego numeru ktory oni moga sprawdzic.

Anabell a wezwania na odciski tez nie dostalas?Mozliwe ze maja problemy z Twoim adresem.

pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie dostalam od 4 marca, ani Noa ani biometrics.jak moga miec problem z adresem? jest napisany na kazdym formularzu...hmmm..sama nie wiem...powiedziano mi ze napewno cos dostane przed 24 kwietnia, bo licza dni robocze, hmmm tylko dlaczego tak dlugo czekam skoro inni dostaja NOA po najpozniej 2 tygodniach.Poki co wedlug porady pani Kariny, bez ktorej pomocy nie poradzilabym sobie napewno nawet z wyslaniem wnioskow,czekam na kopie czeku z banku, na ktorego odwrocie bedzie numer mojej sprawy.uffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...