Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2011


Marcincin

Rekomendowane odpowiedzi

sorki za brak odzewu.Dokładnego linka nie pamiętam, ale były tam arkusze Excela i w nich podane dane z jakich krajów i ilu osobą przyznano gc w danym roku.

po zliczeniu danych z ostatnich 4 lat wychodzi że i tak polska przekracza 50000 gc, więc na bank nie mamy co liczyć na loterię w tym roku, a prawdopodobnie i przyszłym też. ;)

jak znajdę linka do arkuszy to podam.(możliwe że łącze zostało zablokowane w związku z procesem aktualizacji danych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
lukasz widze ze czytasz uwaznie,,,

ja juz Ci to wyjasnilem w tym temacie co do stron i ktora jest wiarygodna i bezplatna:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...c=14086&hl=

no ale jesli chcesz stracic troche grosza to Twoja sprawa...

Sly6 czasami odnosze wrzenie ze ludzie uwielbiaja wydawac kase aby uslyszec to co chca uslyszec, choc wiele razy i przewaznie nie ma to nic wspolnego z rzeczywistoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gal czasami bywa ;)

Lukasz ja nic nie mam do tego ze sie pytasz ale jesli zobaczysz to jest 1 strona rzadowa na to i jej sie trzeba trzymac,reszta chce zarobic na takich osobach jak Ty ,wiec wybor nalezy do Ciebie :)

vanray musisz miec min srednie wyksztalcenie,przekonac urzednika ze nie bedziesz obciazeniem dla USA-reszte doczytasz sie wchodzac na strone rzadowa, oraz ze ilosc wiz starczy dla Ciebie bo mozesz byc wylosowanym,mozesz wyslac papiery do USA a nie byc zaproszonym na rozmowe bo zawsze sie losuje wiecej osob niz wiz ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...