Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2011


Marcincin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Znalazłem link do tych danych o emigracji dane pochodzą z DHS ale trafiłem na nie przez USCIS po podliczeniu ostatnich 4 lat wychodzi że wyjechało ok 5000 polaków za dużo abyśmy mogli startować w tym roku. A biorąc pod uwagę że w tym roku wyjedzie również sporo ludzi, oraz doliczeni zostaną ci co w tym roku zakończą swoje Adjustment of Status możemy ponownie zapomnieć o DV 2011 oraz 2012 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ma kilka głowic więcej niż Polska? ;)

BTW jesteśmy bardzo naiwnym narodem, jak już ktoś wcześniej zauważył. O nas przypominają sobie wtedy, gdy idą wybory albo trzeba PR poprawić. A rzeczywistość trochę odbiega od tego co nam wtłaczają przed oczy... Tak czy inaczej w tym i w przyszłym roku nic z DV nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukraina w ciagu 4 lat ponad 61 tys wiz gdzie amerykańska równość

nikt nie odpowie bo niema odpowiedzi. jak komunizm powiedział prawo jest dla nas. trzeba drugiego lenina.

sly 6 policz wizy i przestan mowic ze usa zgodnie z prawem nam odmowiła dostępu do loterii.

moi rodzicie sa obywatelami amerykanskimi .wylosowali wize w 1993. ale nigdy tam niechce na stałe bylem w new york 3 razy.ameryka oszukuję wszystkich . lenin powiedzaL prawo dla nas. teraz usa nas oszukuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale probowac zawsze mozna ;)

A jest tu ktos, kto mial to szczescie - zostal wylosowany i dostal GC? Tak z ciekawosci pytam :)

Vanray sa tacy co zostali wylosowani.

Ja osobiscie staralem sie na 2005 i bez szczescia.

Sprobowalem za rok ponownie razem z malzonka i wylosowali na mnie wize.Od pierwszego listu niecaly rok zalatwiania i jezdzenia po ambasadach po czym dostalismy wizy w paszportach i 6 miesiecy na wyjzad z Polski.

Tak wiec od 2007 mieszkamy w USA jako rezydenci.

Nigdy niemyslelismy ,ze wyjedziemy az do USA .W ten sposob zmienilo nam sie nagle zycie z dala od rodzin i przyjaciol ,zaczynajac zupelnie od zera na nowej ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...