Skocz do zawartości

Zaproszenie Przy Kolejnym Wylocie


George7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Miales kase na zwiedzanie, masz kase na oplate o spotkanie wizowe. Zaproszenie sobie zalataw, im wiecej papierow tym lepie. Zreszta i tak nie bedzie urzednik na

nie patrzyl.

Dobre uzasadnienie sobie wez z tym zwiedzaniem, no chyba ze nazywasz sie Cejrowski albo Martyna Wojciechowska wtedy moga uwierzyc zes podroznik.

Ja bym jechal w artystyczna strone, ze ksiazke o Ameryce pisze, no a teraz czas na druga czesc lub cos :)

Na DS pisales ze jechales na wakacje, dlatego bedzie Cie sie pytal dlaczego sklamales. I nie ma tu znaczenie ze byles tam legalnie. Mialem taka sama sytuacje.

Dostalem wize na 6 mcy, bylem 5, ale konsul stwierdzil ze na wniosku napisalem ze jechalem tylko na wakacje i lipa. Dostalem nauczke, odpokutowalem, mam nadzieje ze w tym roku nie bedzie problemow.

Mam dziwne wrazenie ze ambasadzie nie zalezy na tym zebysmy znalezli sie w ruchu bezwizowym to jak jeszcze jeden do uwalenia to raz kasa, a dwa nastepny ktory dolaczy do kwoty odmow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrazenie ze ambasadzie nie

zalezy na tym zebysmy znalezli sie w ruchu bezwizowym to jak jeszcze jeden do uwalenia to raz kasa, a dwa nastepny ktory dolaczy do kwoty odmow.

to zalezy komu pracownikom chyba nie za bardzo, zaraz po tym jak zniesli wizy do Kanady, w ambasadzie kanadyjskiej w Warszawie byly zwolnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade na 10 miesiecy do Cancun - kto jedzie ? No co jak ameryke mozna zwiedzac przez tyle czasu to czemu nie meksyk, tylko musze zobaczyc czy pokoj w z wyzywieniem na 10miechow da rade zarezerwowac .

A chlopie bajki o biznesie to zachowaj dla kumpli z trzepaka , ktos kto ma interes to wiecej zapiernicza niz gornik i napewno nie pojedzie na 10 miechow na wakacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzzy a Nam zalezy na zniesieniu wiz?Pamietam jak ktos zadal urzednikowi w Ambasadzie Kanady pytanie ile razy mozna wjechac bez problemu do Kanady i byla odpowiedz ze raz-2 ktos moze wjechac na tzw max pobytu a potem moze nie byc tak latwo z wjazdem jak ta osoba bedzie sobie jezdzic czesto i tak samo masz w USA..

I wyobraz sobie ze takich przypadkow masz troche jak Twoj -plus klamstwa w ds-ach i masz odpowiedz dlaczego tak jest .

Tak na przyszlosc napisze ze jesli Nam zniosa wizy to po 1 pobyt bedzie na max 90 dni,nie bedzie przedluzania pobytu w USA a kazdy pobyt max w USA a pobyt po za USA min moze byc zle widziany dla urzednika na granicy i wtedy zawrocenia nie beda z Ambasady a z granicy.

A teraz na temat,jesli ktos zwiedzal ,byl jako turysta to czemu ma sie bac?gorzej jesli cos bylo nie tak i wtedy moze sie bac i obawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...