Skocz do zawartości

Zaproszenie Przy Kolejnym Wylocie


George7

Rekomendowane odpowiedzi

Fobia?

Ja nie mam fobii ;)

Po prostu wydaje mi się to dziwne, że ktoś może sobie pozwolić na zwiedzanie przez 10 miesięcy. I tyle :)

Ale cieszę się, że są tacy, którzy mogą to robić.

Powodzenia na lotnisku :)

A tak zupełnie na marginesie... Jakie stany zwiedziłeś? Poleciłbyś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

George7 chyba za malo czytasz Forum bo jak dobrze poczytasz to znajdziesz posty ze takie dlugie pobyty nie sa mile widziane czy to na granicy w USA czy tez w Ambasadzie i kazda osoba powinna o tym wiedziec decydujac sie na pobyt dlugi ..To ze nie ktorym sie udaje nie oznacza ze komus innemu sie uda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lądowałem w Newark'u, zwiedziłem - może za wiele powiedziane ale tak czy inaczej byłem w nastepujących stanach: New York, New Jersey, Pensylwania, Ohio oraz Connecticut. Osobiście poleciłbym Pensylwanie z racji na ogromną przestrzeń gór i lasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile pracowales nielegalnie w ciagu tych 10 miesiecy ?

To nie ambasada tu na forum nie musisz sciemy walic ze niepracowales a zwiedzales tylko , no chyba ze masz rodzicow tutaj ktorzy cie utrzymywali, albo 2 polowe bo nie mysle ze ciotka kogos by trzymala i zywila 10 miechow a ten sobie jezdzil - ciekawe za co i czym pociagami autobusami moze samochody za darmo wypozyczaja .

Kitow nie wal ze zwiedzales tylko , bo takich juz tu setki pisze a ci co tu mieszkaja idiotami nie sa i wiedza ile kosztuje tu trzymanie i zwiedzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam pytanie do osób ktore były już kilka razy w USA. Mianowicie, czy lecąc drugi raz po 2 letniej przerwie powinienem mieć znów zaproszenie, za 1 razem miałem takowe i byłem legalnie 10 msc. Dwoje moich znajomych dostalo pierwsze wizy bez problemu bez zaproszenia. Ale chciałbym poznać Wasze opinie czy starać się o zaproszenie czy nie. "

To jest pytanie, które zainteresowany zadał. I na nie oczekuje odpowiedzi.

"A ile pracowales nielegalnie w ciagu tych 10 miesiecy ?"

Prolo, a to Ciebie już nie powinno obchodzić i myślę,ze nie pomoże w udzieleniu odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George7: jesli dobrze rozumiem to wize nadal masz, wiec ewentualny problem moze pojawic sie dopiero na granicy (lotnisku w USA),

na forum jest opisany przyklad jednej dziewczyny, ktora tez legalnie przedluzala pobyt i niestety zostala cofnieta do Polski - malo przyjemna historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...