Skocz do zawartości

Zaproszenie Przy Kolejnym Wylocie


George7

Rekomendowane odpowiedzi

Czepiacie sie chlopaka,a moze on naprawde zwiedzac jedzie:) Przeciez zaden Polak po powrocie do kraju nie powie ,ze na dachu szingle bil albo na budowie pracowal:) kazdy powazne interesy prowadzil albo zwiedzal:)Poza tym teraz dolar nisko stoi to i sie nie oplaca tam pracowac tylko zwiedzac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

antosia masz racje ,kto sie przyzna to raz :) a po drugie sa przypadki ze ktos tyle zwiedzial,byl ..Znam podobny przypadek ze chlopak siedzial u Ciotki dobrych pare miesiecy i nie placil za nic ,nie pracowal..

ps mi jest trudno w to uwierzyc ze ktos u kogos tyle siedzial i za nic np nie placil ale sa takie przypadki ze ktos ma tak w zyciu i nalezy to uznac-uszanowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzzy a Nam zalezy na zniesieniu wiz?.

A teraz na temat,jesli ktos zwiedzal ,byl jako turysta to czemu ma sie bac?gorzej jesli cos bylo nie tak i wtedy moze sie bac i obawiac.

Tu sie zgodzę, rozmawiałem z paroma osobami, które właśnie z powodu tego 90 pobytu nie chciałyby zniesienia wiz.

No bo ile popracuja na tak krotkim pobycie? Juz wola dostac wbite na 6mcy wize na lotnisko i hurrrra na dachy albo na serwis.

A co do mojego klamstwa to mamy racje, z tym ze to byla czysta nauczka - dwa tyg pozniej wize dostalem.

Bo co z tego ze sklamalem? Mam udowodnic swoje zwiazki z Polska i to zrobilem.

Przypomina mi to troche sytuacje mojej kolezanki, byla na WAT, w tym roku stwierdzila - chrzanie nie bede bulila agencji,

poszla po turystyczna: a pani konsul do niej: "Ja wiem ze ty wrocisz, ale wiem też na pewno ze bedziesz pracowac, przyjdz na J1 dostaniesz wize"

Przeciez to nawet pod paragraf nie podchodzi :) Mimo wszystko szacunek dla pani konsul :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie zgodzę, rozmawiałem z paroma osobami, które właśnie z powodu tego 90 pobytu nie chciałyby zniesienia wiz.

No bo ile popracuja na tak krotkim pobycie? Juz wola dostac wbite na 6mcy wize na lotnisko i hurrrra na dachy albo na serwis.

wtedy taka osoba bedzie musiala sie ubiegac o wize, zeby byc w USA turystycznie dluzej niz 90 dni, swoja droga nikt nie zagwarantuje ze taka osoba taki wlasnie pobyt dostanie i jak na taki wjazd zareaguja sluzby imigracyjne na lotnisku w USA, a i o wize moze wtedy nie byc juz tak latwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...