Skocz do zawartości

Wnioski Wizowe - Wzory


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam

Mam pytanie i prośbę o weryfikacje wypełnienie wiz jakie proszę o sprostowanie jak za mało lub za dużo tych ds wypisałem

Ja wypełniam DS-156 DS-157 DS-158

żona DS-156 DS-157 DS-158

dziecko 2 lata DS-156 DS-157 DS-158

3 lata DS-156 DS-157 DS-158

8 lat DS-156 DS-157 DS-158

czy tyle ds muszę wypełnić proszę o pomoc

Dzięki

Czy mogę wszystko wypełnić po polsku - wnioski składam w Wawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy czytales strone Ambasady USA w sprawie wiz turystycznych?

jesli tak to kazda osoba potrzebuje ds 156 ale juz ds 157 potrzebuja :

Uzupełniający wniosek wizowy DS-157

Wszyscy mężczyźni w wieku od 16 do 45 lat oraz wszystkie osoby (mężczyźni i kobiety) pochodzące z Kuby, Iranu, Libii, Korei Północnej, Sudanu i Syrii, które ukończyły 16 lat muszą wypełnić uzupełniający wniosek wizowy DS-157.

ds 158 musz miec osoby ktore leca na:

Uzupełniający wniosek wizowy DS-158

Osoby powyżej 16 roku życia, ubiegające się o wizy typu F, M oraz J muszą wypełnić wniosek wizowy DS-158.

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...ts.html#wniosek

podam Ci oplate za wize jak teraz jest:

Każda osoba ubiegająca się o wizę musi dostarczyć indywidualny dowód opłaty. Dotyczy to również członków rodzin oraz osób z tej samej firmy podróżujących razem. Na przykład, jeżeli matka, ojciec i dwoje małych dzieci starają się o wizę, muszą dostarczyć cztery odrębne dowody wpłaty ? po jednym dla każdego członka rodziny. Podobnie, jeżeli pięć osób z tej samej firmy ubiega się wspólnie o wizę, wymagamy od nich pięciu oddzielnych dowodów wpłaty. Wszystkie osoby, które nie posiadają indywidualnych dowodów wpłaty, muszą dokonać opłaty zgodnie z wymaganiami konsulatu i ponownie umówić się na rozmowę z konsulem.

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/mrv_fee.html

mozesz wypelniac wnioski po polsku ale nie uzywasz polskich liter jak ł,ć itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rademenes sie napracowal a tutaj juz po 24 maja bedzie tylko jeden wniosek dostepny tzn ds 160 i ten temat bedzie juz historia jak kto kiedys bylo :(

juz teraz na infolinii pytaja sie jaki bedziemy miec,,czy ds 156-157 czy tez ds 160 ;) bo jest juz dostepny na stronie Ambasady ten 160

a wiec do 24 maja maja byc nadal dostepne wnioski ds 156,,ds 157

co do 160 to nalezy sie spytac na infolinii czy mozna go wypelniac po polsku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie apropo Pytania nr 15 we wniosku DS 156. Otóż jestem studentką, mężatką zameldowaną w domu rodziców, ale mieszkam wraz z mężem i studiuje w innym mieście. Mieszkanie wynajmuje i nie mam w nim zameldowania. Czy podać więc adres pod jakim realnie przebywam, wynajmowanego mieszkania, czy raczej adres mojego zameldowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, uzupelnilem w opisie :)

mam pytanie...czy ten wniosek ds 156 ma być wypełniony po angielsku czy po polsku na obecną chwilę. Bo jak patrzyłam na wzór to był w naszym ojczystym języku wypełniony. A znowu na stronie ambasady pisze zeby wypełniac po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys jak i teraz mozna wypelniac druk ds 156 po polsku i nie ma z tym zadnego problemu...wyobraz sobie ze osoby nie znaja jezyka wiec jak maja to wypelnic>fakt napisane jest jak jest ale ....

nie mozna aby uzywac polskich znakow i tyle

nawet na infolinii Ci tak powiedza :)

gogo jak wpiszesz adres rodzicow to bedziesz musiala isc po wize do Krakowa lub tez Warszawy w zalenosci co napiszesz we wniosku...I tak samo jak teraz mieszkasz

sa osoby ze wpisuja jeden lub tez drugi adres ..wazne aby w dhl wpisac ten adres gdzie ma byc dostarczony paszport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...