Skocz do zawartości

Wnioski Wizowe - Wzory


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dziękuję za informację :blink: a jak myślicie mam w ogóle jakieś szanse żeby otrzymać wizę, bo jestem w 3 kl szkoły średniej i przede mną jeszcze jeden rok nauki no i matura. więc coś mnie tutaj trzyma ale nie wiem czy konsulowi wystarczy ten powód :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z jednym pytaniem w dokumencie DS-156 w pytaniu 21. "Pana/Pani obecne zajęcie (jeśli jest Pan/Pani na emeryturze, należy napisać,, na emeryturze ", jeśli Pan-Pani studiuje, należy napisać ,,studia")" a co jeśli chodzę do szkoły średniej??? co mam wtedy wpisać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie do pkt. 12 w DS-157, ktory wypelnia moj chlopak.

Otoz wczesniej pracowal w tym samym Instytucie, ale na zastepstwo, teraz na tym samym stanowisku ma umowe o prace.

Czy ma tego nie uwzgledniac a poczatek zastepstwa potraktowac jako poczatek obecnego zajecia w ds-156?

Czy moze obecne to od poczatku umowy o prace (ds156), a zastepstwo do dwoch ostatnich miejsc pracy (ds157)?

I jeszcze pkt. 18 - Czy rozpoczął Pan już konkretne przygotowania do podróży do Stanów Zjednoczonych?

Z jednej strony odpwiedz "nie", a le z drugiej pod adresem znajomego, do ktorego jedziemy bedzie mozna sie z nami skontaktowac,

czy trzeba wiec powtarzac ta informacje i zaznaczyc "tak"?

Pzdr;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam parę pytań dotyczących wypełnienia wniosku wizowego.

Jeśli odpowiedzi mają być w języku angielskim, to miasto, w którym mieszkam, jeśli ma odpowiednik angielski też ma być wpisane w tym języku ? ( Kraków - Cracow ) I czy nie może być część pól wpisana w języku polskim ( bez polskich znaków) , część w angielskim?

Jeśli w tym roku zdaję maturę w maju, a do Stanów wybieram się w lipcu - czy telefon szkoły jako służbowy w tym wypadku również obowiązuje ?

I czy naprawdę wszystkie pola muszą być wypełnione ? ( w formularzu elektronicznym przy polu 9. była wyraźna adnotacja, że jeśli nie dotyczy to zostawić puste )

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim.

Ja rowniez mam w tym roku mature i nie wiem jak to z ta wiza bedzie.

Co do wniowku orientuje sie,ze wszystkie rubryki musza byc wypelnione, jesli czegos nie masz wpisujesz brak lub nie dotyczny.

A czy moglby mi ktos pomoc w sprawi paszportu?

Mam wazny do 2013 ale teraz wprowadzili biometryczne, musze zmieniac?

Fakt,zmienilam sie od czasu gdy na koncie bylo 12 lat,ale przeciez skladam nowe, aktualne zdjecie do wizy.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...