Skocz do zawartości

Wnioski Wizowe - Wzory


Rekomendowane odpowiedzi

ja pisałam wszystko po polsku, oczywiście bez ą, ę, ł, ń itp itd, drukowanymi literami rzecz jasna, a jak jakieś pytanie mnie nie dotyczyło, to po prostu pisałam nie dotyczy. Z resztą na stronie Ambasady jest wszystko dokładnie opisane, wystarczy zawitać do profesora Google ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 88
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A wiec mam kilka pytan do DS-156 ;) Dodam, ze staram sie o wize K1 (narzeczenska).

pkt. 20 Name and Address of Present Employer or School

studia skonczylem rok temu, a od pazdziernika jestem zarejestrowany jako bezrobotny, co mam wpisac?

pkt. 21 Present Occupation

wpisalem unemployed, dobrze?

pkt. 26 How Long Do You Intend To Stay in The U.S.?

wiza jest, aby wjechac i sie ozenic, wiec mam zagwostke ;)

pkt. 27 What is The Purpose of Your Trip?

wystarczy wpisac "wedding"?

pkt. 28 Who Will Pay For Your Trip?

za bilet itd place sam, ale juz na miejscu bede sponsorowany przez narzeczona, wiec?

pkt. 32 Do You Intend To Work in The U.S.?

z tego co sie orientuje to moge dostac pieczatke na lotnisku oznaczajaca pozwolenie na prace na okres waznosci wizy, ale gdzie, co i jak mam pracowac to nie wiem.

pkt. 33 Do You Intend To Study in The U.S.?

na pewno nie w najblizszej przyszlosci

pkt. 36 Has Anyone Ever Filed an Immigrant Visa Petition on Your Behalf?

wniosek o wize K1, sam nie wiem czy to wiza imigracyjna czy nie

Z gory dzieki za odpowiedzi, zapewne potomni skorzystaja rowniez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tego punktu:)

punkt 30: jesli posiadalismy wczensiej wizy, nalezy podac stosowne informacje, wszystkie informacje mozna znalezc na poprzednich wizach, analogicznie do punktu 29 jesli wiz bylo wiecej niz jedna w odpowiednim polu podajemy informacje o pozostalych wizach:

kiedy wydano wize, gdzie wydano wize, jaki typ wizy wydano

Starałem się już o wizę oraz mi ją przyznano ale jej nie odebrałem,była to wiza marynarska(czy jakoś tam) załatwiana przez armatora. Wiec co mam w tym przypadku wpisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnnie kodu kreskowego. Na wypełnionym w necie formularzu mam kod na pierwszej stronie a na ostatniej jest tez jakis kod obrazkowy ale nie wyglada jak kod kreskowy tylko bardziej jak snieg w tv? czy tak ma byc?

i drugie pytanie w polu nazwisko (jak w paszporcie) mam wpisac je z polskim znakiem czy bez??

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...