Skocz do zawartości

Iii Rok Studiów - A Promesa Wizowa


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli rezydent nie ma żadnych praw ani możliwości w takim przebiegu sprawy...?

Hmm zastanawiam się, napiszę, że podróżuję z Tatą we wniosku ,a jak się zapyta to powiem co i jak.

Mam nadzieję, ze teraz nie będą tylko ODMOWY... miał ktoś po odmowie x2 przyznana promesę...??

A co sądzicie o staraniu w przeciągu miesiąca... ?

W&T odpada... ja nie chcę do roboty tylko pozwiedzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a kto Ci kaze robic?jedziesz jako niezalezna i jak chcesz robic to robisz jak nie to...

Mozesz isc po wize ale jak beda jakies nowe przeslanki aby znow sie starac o wize

Masz racje ze rezydent malo moze w tej sprawie,no ale mozna zawsze pismo wyslac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moją nowa przesłanką będzie to, że jadę pomóc Tacie po zabiegu...

Innej nie mam, bo nawet teraz nie zapytał o studia w ogolę o rok, jakby nie było ważne, widocznie nie jest ;-)

Ale myślisz, że pismo do KONSULATu w KRK?? Czy to nie będzie zdawkowa odpowiedż..? Jak sądzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do końca będę płacić, za ten czyn..

w USA wbili na 6 mies, więc skorzystałam.. Jak widać nie potrzebnie, niby to było 4 lata temu a nadal się pytają^^.

Nie pracowałam, więc nie mam sobie nic do zarzucenia, tylko dlaczego tak długo mają to wypominają... :)

W 2007 tez odmówili... ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nadal Ciebie uwazaja za nie wiarygodna a to bardzo duzo w dzisiejszych czasach byc wiarygodnym.Moze za jakis czas dadza Ci wize

wiele osob mysli ze jak ma pobyt 6 miesiecy to tyle ma siedziec a potem widac jak kto czasami sie konczy a jakby wpisali w ds 156 ze tyle beda to pewnie wyszli by bez wizy .W Ambasadzie widac teraz zwracaja na to uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no uważają uważają...Trudno... nie zamierzam nad tym spekulować ;). BO nic to nie pomoże.

zwracają uwagę bardzo jeśli ktoś stara się kolejny raz po wizę, a poprzednio w DS`ie wpisał daty przylotów.

Ale nie o tym mowa.

Mam kolejne pytania w związku z moją sytuacja może mili forumowicze pomożecie.

Tak więc PEWNE, że Tato przylatuje na operację..

Chciałabym ponownie się starać po wizę, i lecieć już razem nim za na początku sierpnia do USA.

Jak sformułować wnioski, bo teraz cel mojej poroży to nie odwiedziny taty, tylko opieka nad nim.. Co prawda, gdzieś się tam przy okazji pojedzie pozwiedzać.

Zabrać do konsulatu jakieś papiery ze szpitala, nie wiem pytam bo się w ogóle nie orientuje.

Z racji przypuszczalnego stanu po szpitalu, pewnie pojadę po wizę sama.. A zresztą rezydent nie ma prawa wejść na teren konsulatu- prawda?

Co proponujecie, jak ruszyć z tą sprawą...

Byłam jakiś tydz. temu po wizę, wtedy nie wiedziałam, że Takie cyrki i będzie Taty przylot do Kraju.

Jakby nie było sytuacja się zmieniła do poprzedniej, aczkolwiek...

Dziękuję za pomoc!;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja sie zmienila i nie zmienila...,bo jak wyjazd do opieki to na ile czasu?chyba nie na 6 miesiecy czy tez dluzej jak tutaj masz nauke i musisz wrocic na czas...

Masz racje ze rezydent nie wejdz na rozmowe,a co do innych zaswiadczen to zazwyczaj rozmowa ma pokazac ze teraz jest inna sytuacja oraz ze wlasnie tak sie przedstawia sprawa ,tak wiec mozesz wziasc ale nie niczego nie pokazuj bez pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...