Skocz do zawartości

Iii Rok Studiów - A Promesa Wizowa


Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, są zorientowani ile trwają poszczególne studia. Nie chcę robić nikogo w "bambuko" a przy okazji i siebie...

Co prawda byłam już w takiej sytuacji, gdy zdawałam maturę i szłam* po wizę, niby tez WOLNA... bo przed studiami i puścili na rok :).

Nie pamiętam natomiast czy coś pytali o studia...

Ale za drugim razem na studiach i niestety nie udało się :D. Pewnie poprzez petycję..

Zobaczymy czy teraz się uda, za każdym razem zaznaczałam, że mam złożoną petycję..

Joanno... nieźle gratuluję promeski na taki długi okres czasu :) Fruuuuuuuuuuwaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiem, wiem właśnie się przekonałam na swoim przykładzie, raz się udało a raz nie...

Zobaczymy teraz :)

Mam kilka pytań odnośnie wypełniania wniosku, nie chcę zakładać nowego wątku, a może ktoś raczy mi tutaj odpowiedzieć, mam problem bo nie pamiętam kiedy mi odmówiono wizy, tzn rok pamiętam, miesiąc tak na 50%, dnia to już w ogóle nie pamiętam :D. Co w takiej sytuacji, jak ja mam to wpisać...?

NA "oko" pisać...?

Drugie pytanie, jeśli mam złożoną petycję to w miejsce kto ją złożył, wpisać imię i nazwisko osoby, czy np Tata..?

DZIĘKUJĘ i przepraszam za kłopot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam MAM pewne pytania dotyczące dalszego wniosku.

w Pytaniu o status osoby przebywającej an terenie USA, to mam wpisać rezydent czy stały rezydent?

Można bez problemu drukować wniosek na drukarce atramentowej?

na końcu gdy wypełniłąm wniosek na 3 stronie pojawiło mi się takie coś" 'BRAK' was removed from the 2D barcode for Item 8 (Other Surnames Used)

- 'BRAK' was removed from the 2D barcode for Item 9 (Other First and Middle Names Used)

EVAF 02.02.12"

O co chodzi...

DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na końcu gdy wypełniłąm wniosek na 3 stronie pojawiło mi się takie coś" 'BRAK' was removed from the 2D barcode for Item 8 (Other Surnames Used)

- 'BRAK' was removed from the 2D barcode for Item 9 (Other First and Middle Names Used)

EVAF 02.02.12"

O co chodzi...

DZIĘKUJĘ

kod na ostatniej stronie pozwala na szybkie wczytanie najwazniejszych informacji z wniosku do systemu, ktorym posluguje sie ambasada,

informacja zawarta na ostatniej stronie nie jest dla Ciebie a dla pracownikow ambasady i mowi, ze kod nie zawiera informacji z pola numer 9 (gdzie podalas slowo "BRAK" system wylapal to i pominal) - zeby nie okazalo sie ze poslugiwalas sie imieniem "BRAK"

podsumowujac, wszystko jest w porzadku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLY = czyli jak mam napisać- "stały pobyt GC"ot tak<--??

Przepraszam, ale ja lewa nieco :D.

NIe pamiętam jak wypełniałam pozostałe wnioski <biuro> a to błąd, że sobie nie zostawiam kopii.. no ale.. :)

Rademedes = czyli wszystko OK, z tymi polami 8 i 9 ?? Cokolwiek bym wpisała, czy nawet"nie dotyczy" to i tak wyłapie... iwpisze nei dotyczy... i całą regułka,

DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...