Skocz do zawartości

Iii Rok Studiów - A Promesa Wizowa


Rekomendowane odpowiedzi

SLY - dzięki CI :D

Wybaczcie, za pewnie banalne i OKLEPANE pytanie...

NIE wiem czy zdąży mi nadejść zaproszenie na wyjazd od Taty, czy bez problemu można iść bez? W zasadzie jakby chcieli to sprawdzą, że to mój Tatko.

Mam zaproszenie ale z 2007 roku, pewnie już nie aktualnie.. a może jednak aktualne, nic się nie zmieniło prócz pewnie środków finansowych.

Czy orientujesz się, czy mogłabym w razie czego zabrać to stare zaproszenie?

DZIĘKUJĘ i przepraszam za kłopot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Owszem, dlatego pewnie nieraz maglują co za wujek lub ciocia, gdzie pracuje, co robi, kiedy był w PL.

Dla kogoś kto leci faktycznie do tej osoby nie stanowi to problemu. Więc jak nie dojdzie pójdę bez zapa.

a jak teraz jest z opłatą, wystarczy jeden dzień przed spotkaniem przesłac kasiore?

Pytam Was bo ja już nie pamiętam :D jak to było ... jakąś pamięć mam krótką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rademedes = czyli wszystko OK, z tymi polami 8 i 9 ?? Cokolwiek bym wpisała, czy nawet"nie dotyczy" to i tak wyłapie... iwpisze nei dotyczy... i całą regułka,

DZIĘKUJĘ

kilka slow kluczowych jest pomijanych w tym kodzie, rownie dobrze, mozesz te pola pozostawic puste

pozdrawiam i powodzenia na rozmowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

niestety nie udało sie !! :)

Dostałam odmowę, przyczepił sie po raz drugi do tego, że co ja robiłam 5 miesiecy w 2005 roku w USA, wiec opowiadałam, ale no nic nie udało sie.

A takie pytanie, bo przylatuje prawdopodobnie mój tato do którego chcę lecieć na dniach do POLSKI, na kilka dni pozałatwia sprawy.

Czy można isc z Nim do konsulatu czy to coś da czy nie?Dodam, ze ma zielona kartę i jest rezydentem od 5 lat.

Biedzie się tutaj leczył, czy np powiem,ze lece z nim dla opieki.

A w ogolę starać sie ponownie w tak krótkim czasie?

PORADŹCIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mial Twoj tata obywatelstwo wtedy moglby pujsc do sekcji wizowej i tam porozmawiac a tak ...

Moze niech napisze list do Konsulatu i pisze jak sie maja sprawy i ze gwarantuje ze wrocisz o czasie ktory podajesz w ds 156 tzn np .2-3 tygdoni a nie jak ostatnio 5 miesiecy.I po tej odpowiedzi zobaczysz jak co masz dalej robic..

Moze bylo jechac przez work i travel i moze byla by wiza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...