Skocz do zawartości

W&t Usa 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sly6 wtedy jest potrzebna asertywność, ale dla mnie pewne rzeczy są ważniejsze, niż wyjazd do USA...po prostu w życiu są rzeczy najważniejsze, ważne i mniej ważne.

Na tyle ile mogę to podejmę (nawet już robię coś w tym kierunku) starania by pojechać do Stanów...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzcie do Las Vegas. Nigdzie takich wrazen nie doznacie i takiego piekna nie zobaczycie jak w Las Vegas. Nie ma nic lepszego niz wschod slonca na pustyni i blysk swiatel Las Vegas w tle. Pozatym pare godzin jazdy od Las Vegas macie pare fajnych parkow narodowych i Kalifornia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

wybieram się i ja :) Nie zdecydowałam jeszcze, gdzie chcę jechać, ale za to wybrałam biuro. Przejrzałam wszelkie możliwe fora i doszłam do wniosku, że CCUSA będzie najlepsze, bo ma najkorzystniejsze opinie i normalne ceny. No i nie widziałam, żeby ktoś na nich narzekał.

Pozdrawiam wszystkich :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest nas dwoje ;) Widzę, że wybrałaś już biuro. Mówisz, że CCUSA jest dobre? Bo kurczę, ja nie wiem gdzie się teraz dowiadywać o wyjazd na work&travel. Kiedyś w Koszalinie było biuro ACP, ale już niestety nie ma. Wogóle wiele firm zajmujących się pośrednictwem upadło. Musiałbym dojechać do większego miasta, żeby podpisać umowę z jakąś. Kiedy planujesz się zapisać i w jakim mieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wybrałaś już biuro. Mówisz, że CCUSA jest dobre?

Tak mi się wydaje. Przejrzałam fora i nie nalazłam nikogo, kto by na nich narzekał. Większość osób jest zadowolona i poleca właśnie ich. A ceny też mają normalne ;)

Zapisuję się w Warszawie, ale kiedy, to jeszcze nie wiem. Na pewno nie wcześniej niż w październiku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...