Skocz do zawartości

W&t Usa 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To jak, zdecydował się już ktoś na 100 % czy jedzie na work&travel i z którą firmą? Bo wygląda na to, że w tym roku CCUSA trochę podrożało i nadal rozważam czy może nie czasem Almatur? Piszcie proszę jakie macie pomysły. Bo z tego co mi wiadomo, najlepiej zapisywać się już teraz. Po pierwsze, dlatego, że w niektórych biurach do końca października są zniżki, a po drugie większa szansa na lepszego pracodawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przerabiałem innych biur poza BTC, jechałem z nimi juz pare razy, było OK, wizy zawsze poczatkiem maja juz mialem. Cen na ten rok nie widziałem u nich na stronie (stany.pl). Ale jak sie zapisywałem rok temu w grudniu, to cena była bardzo w normie. Fajne jest to ze i zwrot podatku robiłem zawsze przez nich za 183 zeta, wtedy jeszcze taniej wszystko wychodziło. Nie szukam na razie innego biura, bo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam z WAT dosłownie tydzien temu. Jestem bardzoooo zadowolona. Formalnosci - spoko,a prace i cały pobyt zaliczam do jednych z najlepszych w moim życiu .... ale pewnie różnie się trafia. Jechalam z BTC, mieli dość duży wybór ofert w porownaniu do konkurencji... mimo kryzysu, o którym głośno wszędzie. W 2010 pewnie też pojadę, ale nie wiem czy na wlasną rękę czy znowu zdam się na oferty "biurowe"... zobaczymy... za miesiąc zacznę się interesować bardziej... pozdrawiam wszystkich WATowców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowana lista osób chętnych na wyjazd W&T USA 2010:

adam.francesco

Cate

Katharine

kwasik

nycity girl

Robal

puzoteka

ewelina0426

Asiek 003

okayplaya

smokota

azurowa

tomuś

milicevic

project44

Ray

kamynski

Ja się z listy wypisuję, nie da rady z pieniążkami w tym roku, ale poza tym stwierdziłam, że na wyjazd lepiej zabrać się po studiach - w przyszłym roku jadę na Erasmusa, po 4. roku są megapraktyki zawodowe, więc dopiero po 5. będę miała święty spokój i możliwość wyjazdu... Niestety, studia inżynierskie zapełniają nawet wakacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...