Skocz do zawartości

Bylem Kiedys Karany...a Wiza Do Usa


mateusz24

Rekomendowane odpowiedzi

co do mojej karalosci to nie wiem nie bylem jeszcze po nie .. ale zapewnie bedzie wpis ze bylem karany bo to bylo 5 lat temu ale zawiasy sie skonczyly dopiero 2 lata temu ...a z tego co wiem to znika z akt po 5 lata po zakonczeniu wyroku .. a mozna tez poprosic o takowy wypis.. orientowalem sie w sadzie tel.. a mam jeszcze jedno pytanie w sytuacji kiedy to np. Zaryzykowalbym wyjazd na wizie turystycznej tzn poszedl bym na rozmowe o ta wize .. i by mi ja teraz odrzucili czy to by pozniej przeszkadzalo cokolwiek podczas zlatwiania wizy Narzeczenskiej .. po slubie w polsce?? nie wiem jak ona sie nazywa z gory Dzieki Jeszcze Raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wizy Narzeczenskiej .. po slubie w polsce??

ta wiza narzeczenska jest na wyjazd aby slub byl na teren USA a jak Ty bedziesz miec slub w Polsce to wtedy pozostaje wiza na pobyt staly .

Jak wpiszesz nieprawde w ds 156 to mozesz miec potem klopoty z wiza na pobyt staly bo w ds 156 masz zapytanie o karalnosci a jak wpiszesz prawde i Konsul Ci nie uwierzy ze wrocisz na czas to wyjdziesz bez wizy ale bedziesz miec czyste konto za brak klamstwa a to duzo dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja rozumie wszystko ale chodzi o taka sytuacje ze pisze prawde w wizie turystycznej o karalnosci itd.. i zalozmy ze ta wize mi odrzuca, czy w pozniejszym czasie gdy (i tu dzieki za uswiadomienie) ;)

wezniemy slub w polsce ona wroci aby zlozyc papiery na mnei o moj Pobyt staly powiedzmy to by nastapilo za 7miesiecy, czy to ze staralem sie o turystyczna wize przeszkodzi mi w jakims stopniu z otrzymaniem wizy na Pobyt staly ... chodzi tylko o fakt odrzucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam pytanie tez bylem kiedys karany dostalem wyrok w zawieszeniu ktory juz dawno minal staram sie o wize K1 wybralem zaswiadczenie o niekaralnosci i nie figuruje w kartotece karnej i w kartotece nie letnich nie wiem wiec co mam wpisac w formulazu ktory dostane prosze o rade!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napisze..Ty podpadasz pod prawo USA i dlatego tez tam jest ujete ze nawet jak Cie ulaskawili musisz napisac ze byles karany.

Oczywiscie powinno zawsze mowic prawde i tylko, bardzo czeso pojawiaja sie tu stwierdzenia ze z ktorych wynika ameryka stoi prawozadnoscia a tylko Polacy to najwiesi kombinatorzy na swiecie.

Jaki sytem przyznawania wiz jest wiemy, jak to amerykanie maja problem z nielegalnymi a praktycznie oprocz pokazowych akcji nic z tym nie robia a wrecz zachecaja do nielegalnego pobytu ( wystarczylo by zamsowane akcje w miastach jak chicago czy ny ale nie pokazowki do telewizji tylko kilkumiesieczne zakrojone na szeroka skale akcje abstrahuje od tego czy to moralne czy nie ale jezeli nielegalni to taki problem to trzeba go rozwiazywac)

A odnosnie karalnosci. Jezeli nie ma tego na zaswiadczeniu na 99,9% nigdy to nie wyplynie po stronie amerykanskiej, czyba ze ktos donos zrobi. Jak wpisze zawsze to juz bedzie do niego przypisane i zawsze bedzie oceniane jeden oceni to jako blachostke inny jako cos powaznego.

A chyba po informacjach z rozmow w sprawie wiz czy naturalizacji niejednokrotnie mozna dojsc do wniosku ze decyzje urzednikow z rzeczywistosci czy logicznoscia niewiele maja wspolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:) Jestem Po Rozmowie :)) I Mam Wize:)) Mówiłem prawdę co do Wszystkiego dlaczego chce wyjechać itd... powieedzialem ze jadę na zaproszenie narzeczonej,ze chce poznać jej rodzinę ...zostałem zapytany czy chciałbym tam zostać... odpowiedzialem ze Tak, ale.... na to przyjdzie czas... powieziałem. o ślubie który planujemy w Polsce... i o tym ze wrócę do polski na czas bo zależy mi na tej dziewczynie i nie chce popsuć nic sobie, przez nielegalne pozostanie :() JUPI :P) zapytał się mnie czy stać mnie na taka podróż pokazałem tylko wyciąg z banku .... i UDALO SIE

ps a co do karalności ... to nie zadał nawet takiego pytania:)) a tego sie balem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...