Skocz do zawartości

Bylem Kiedys Karany...a Wiza Do Usa


mateusz24

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
ja nie wiem co mam zrobic moze mi ktos pomoze bo przez to nie moge wypelnic wniosku

no wiec mam 19 lat a w wieku 15 lat zostalam wrobiona w niefajna rzecz... dostalam umorzenie bez zadnego kuratora bez niczego jedyne co bylo to tylko to ze musialam pojechac na policje i zlozyc zeznania do wszystkiego sie przyznalam bez zdjec odciskow palcy itp i dostalam umorzenie bo sprawa byla blacha

czy jak minelo od tego tyle czasu, skonczylam juz 18 lat to mam wpisac yes czy no ?

ps staram sie o wize turystyczna

Odpowiedz sobie sama na proste pytanie. Czy kiedykolwiek byłam skazana prawomocnym wyrokiem przez Sąd lub Sąd Rodzinny d/s Nieletnich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz sobie sama na proste pytanie. Czy kiedykolwiek byłam skazana prawomocnym wyrokiem przez Sąd lub Sąd Rodzinny d/s Nieletnich ?

donata771 - to mi umorzyl sad chociaz ja na rozprawie nie musialam byc przyslali mi tylko pismo ze wszystko jest umorzone

dareknow0 - wlasnie nie wiem i dlatego sie pytam moze ty moglbys mi odpowiedziec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj pisze takie cos znow o tym

Osoby, które były aresztowane lub skazane za jakiekolwiek wykroczenie lub przestępstwo, podczas rozmowy z konsulem muszą przedstawić aktualne „zaświadczenie o niekaralności” oraz wyrok sądu lub decyzję prokuratury. Jeżeli osoba była aresztowana w Polsce, powinna ona otrzymać „zaświadczenie o niekaralności” z Krajowego Rejestru Karnego przy ul. Czerniakowskiej 100 w Warszawie

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...ments.html#inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i już nie wiem co robic :) nie bylam aresztowana a taki wyrok to jest skazanie ? ;) nie wiem co wpisac a do srody musze miec wypelniony wniosek

w sumie jesli ubiegalabym sie o zaswiadczenie o niekaralnosci i tam by tego nie bylo to chyba z czystym sumieniem moge wpisac NO ? ale i tak juz nie zdaza z tym zaswiadczeniem bo u mnie czeka sie do 5 dni

co wpisac ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialas prawomocny wyrok sadowy?-nie?-nie jestes osoba karana.

Nie cofna Cie na lotnisku ani w Polsce ani w US.

SKORO sprawa została umorzona tzn.że nie zostałaś skazana .Proste. Nie będziesz figurowała w Centralnym Rejestrze Skazanych i Tymczasowo Aresztowanych. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...