Skocz do zawartości

Aos


Szeli

Rekomendowane odpowiedzi

Znajoma ze Słowacji przyleciała tutaj kilka miesięcy temu na wizie K-1 i tutaj wysłała dokumenty o AOS, miała odciski, nie wiem jak z EAD - nie spytałem; ale kilka dni temu otrzymała list z Immigration - Congratulations bla bla bla i karta zostanie przysłana w ciągu 30dni... wyglada to tak jakby przyznano jej GC bez interview - Czy to jest możliwe czy USCIS zrobiło jakiś błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie milo jest dostac wiadomosc o otrzymaniu GC bez interview. Ja mialam przeniesone dokumenty do Kalifornii a tam chyba taki maja zwyczaj bo znam kilka osob, ktore byly w takiej samej sytuacji. Ja nie mialam nic przeciwko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest jakas zasada

czesto przed takim zatwierdzeniem sprawa jest przenoszona do Californii - CSC

Jak chcesz poczytac wiecej zajzyj na forum visajourney.com albo w timelines na ich stronie

na naszym forum to chyba tylko emm sie przytrafilo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys przenosili do kaliforni jak chcieli przyspieszyc jakies biuro

i wtedy zatwierdzali sprawy bez interview

tak wiec to bardzo dobry znak :)

trzymaj kciuki i sprawdzaj status na USCIS.com

jak chesz poczytac wiecej zajzyj na AOS forum na visajourney.com i wrzuc w wyszukiwarke "CSC transfer"

Widocznie nadal tak robia albo ja i moje znajome mialysmy szczescie. Ja chyba wyjatkowe bo otrzymalam GC w 3 miesiace po wyslaniu kompletu dokumentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...