Skocz do zawartości

Czas Oczekiwania Na Zatwierdzenie K1 Cr1 Aos Ead Lifting Conditions,


Rekomendowane odpowiedzi

Po interview była długa cisza, a na stronie USCIS mój status nie był aktualizowany od stycznia. Dostałam tylko Welcome Notice na początku maja, gdzie napisali, że karta powinna dojść w ciągu trzech tygodni. Nie doszła do dziś. Dziś dostałam maila, że karta jest zamówiona i powinna dojść w ciągu 30 dni. Nie wiem, czy dojdzie do końca roku, dlatego chcę poprosić jutro o pieczątkę I-551 do paszportu. Z tą pieczątką można chyba wyjeżdżać za granicę. Jutro się dowiem.

A w tej wiadomości, którą dostałaś zaraz po interview, było napisane, że karta kiedy powinna dojść?

Umów się na infopass i poproś o pieczątkę. Od końca maja dają ją każdemu przy interview, bo są duże opóźnienia z kartami.

Dzis i ja dostalam kolejne powiadomienie

On June 15, 2009, we ordered production of your new card. Please allow 30 days for your card to be mailed to you.

moze w koncu cos z tego wyjdzie.Akma powodzenia jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Już po infopass. Pan, z którym rozmawiałam, powiedział, że mają bardzo duże opóźnienia, i dobrze że przyszłam. Dostałam pieczątkę - jest na niej napisane:

Upon endorsement, serves as temporary I-551 evidencing permanent residency for one year.

Issue Date ...

Officer ...

EMPLOYMENT AUTHORIZED

Valid Until ... (ważna na rok)

Z tą pieczątką można też podróżować za granicę, czyli jest równoznaczna plastikowi GC.

Wszyscy, którzy mieli już interview i czekają na kartę, umówcie się na infopass po pieczątkę. Nie ma z tym żadnych problemów, ja ledwo co powiedziałam, że jestem po rozmowie i czekam na kartę, a pan od razu wziął się za wbijanie pieczątki.

Jedyne wymaganie: wasz paszport musi być ważny jeszcze przez minimum rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytalas moze jak duze sa te opoznienia???(miesiac,dwa czy wiecej??)

Pytałam, co się dzieje. Pan powiedział, że mają problemy ze sprzętem do drukowania kart. Sprawdził status mojej sprawy i widział, że dostałam maila z potwierdzeniem zamówienia karty, a mimo to dał mi pieczątkę. Lepiej iść po pieczątkę, bo może się okazać, że za miesiąc dostaniesz kolejnego maila z potwierdzeniem zamówienia karty i tak będziesz czekała w nieskończoność. Pieczątka jest ważna rok i jest traktowana tak samo jak karta, warto ją mieć chociażby na wypadek potrzeby wyjazdu za granicę.

Ten sprzęt to nie jedyna zmora. Napisała do mnie forumowiczka, która jakiś czas temu dostała EAD i nadal czeka na termin interview. Zadzwoniła na info i dowiedziała się, że na termin może poczekać jeszcze 6-12 m-cy! Radzę wszystkim wysyłać I-131 z formularzami o AoS, bo wygląda na to, że teraz cały AoS może zająć nawet dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzęt to nie jedyna zmora. Napisała do mnie forumowiczka, która jakiś czas temu dostała EAD i nadal czeka na termin interview. Zadzwoniła na info i dowiedziała się, że na termin może poczekać jeszcze 6-12 m-cy! Radzę wszystkim wysyłać I-131 z formularzami o AoS, bo wygląda na to, że teraz cały AoS może zająć nawet dwa lata.

Ja patrze na wszystko optymistycznie... od wysłania dokumentów przez biometriks do zatwierdzenia i otrzymania EAD upłyneło 30dni więc moja sprawa idzie w ekspresowym tempie... zobaczymy teraz kiedy interview.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocurek, jak spojrzeć na naszą tabelkę, to do EAD wszystkim idzie piorunem. Opóźnienia zaczęły się w maju i jak widać już od miesiąca nikt nie miał interview. Ja tam wolę patrzeć realistycznie :)

nie idzie piorunem bo ja czekam od stycznia i nic sie nie dzieje... czy oni maja jakis problem w systemie czy co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie idzie piorunem bo ja czekam od stycznia i nic sie nie dzieje... czy oni maja jakis problem w systemie czy co?!

Kiedy wysłałas dokumenty i czy mialas w tym czasie jakies RFE? oraz Czy juz masz EAD?

Moja koleżanka wysłała dokumenty o AOS w grudniu, w styczniu dostala RFE i dopiero pod koniec maja otrzymała EAD... Ja mialem dobrze wypelnione dokumenty (Gorące pozdrowienia dla p.Kariny) i EAD dostalem po miesiacu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...