Skocz do zawartości

Czas Oczekiwania Na Zatwierdzenie K1 Cr1 Aos Ead Lifting Conditions,


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc !

Mam pytanie. Wlasnie dzisiaj dostałam list z USCIS dotyczący terminu odcisków, który był wyznaczony na 9 lipca.

List wygląda identycznie jak ten poprzedni z wyznaczonym terminem, ale jest dużymi literami napisane "APPOINTMENT CANCELLED. No need to appear at Asc."

Czy wiecie może, jaki może być powód otrzymania takiego listu? Czy to sie komuś zdarzyło wczesniej?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

Kamildzianka tak kiedys wygladala GC ze byla zielona a od pewnego czasu jest zmieniony kolor ale ta nazwa zostala :)

I dlaczego nazywa sie Permanent, a nie Temporary?

bo jestes stalym rezydentem USA a nie tymczasowym jak np turysci,studenci,pracownicy na wizach pracowniczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostalam dzisiaj GC! Juhuuu!

Data 7/22/2009 bez interview.

Dlaczego ta karta nie jest zielona? Zmienili szablon? I dlaczego nazywa sie Permanent, a nie Temporary?

Gratulacje!!! Witaj w klubie 'zielonych kart' :)

Teraz przynajmniej mozemy odpoczac od tej biurokracji na jakies 18 miesiecy, a potem znow jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

CZESC

nie chce cie martwic ,nie jest to moja intencja ale ja jestem w zwiazku 3 lata po interview poltora roku,wszystko sprawnie poszlo a caly czas moja sprawa jest pending a najgorsze jest to ze nic nie moge sie u nich dowiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kiedy mialas odciski/wyslalas papiery

teraz sprawy ida bardzo szybko, wiec moze byc rozna kolejnosc

jak kiedys czekalo sie na interview bardzo dlugo to zawsze EAD przychodzilo pierwsze :)

na EAD maja 90 dni a ostatnio przychodzi chyba srednio po 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neveah ja bym sie nie martwil. Pakiet AOS wyslalismy z zona na poczatku grudnia, na poczatku stycznia (bodajze tez 6-ego) byly odciski, wczoraj przyszlo wezwanie na interview. Tak samo jak Ty nie dostalismy EAD.

Na moj rozum (co niekoniecznie musi byc zgodne z procedurami i zasadami w immigration) wysylanie EAD (przed zaakceptowaniem I-485) mialo sens, kiedy byly duze kolejki i ludzie dlugo czekali, dzieki temu mogli zaczac pracowac wczesniej. Wydaje mi sie, ze sytuacja kiedy mozesz isc do pracy, a nie masz prawa do stalego pobytu jest nieco dziwna (tak wiem, ze z punktu widzenia prawa jest OK). Zreszta z tego co wiem, spora czesc pracodawcow mimo wszystko i tak balaby sie zatrudnienia takiej osoby.

P.S. To co pochylone dodalem pozniej, bo bez tego post ten moze wprowadzac w duzy blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...