Skocz do zawartości

Czas Oczekiwania Na Zatwierdzenie K1 Cr1 Aos Ead Lifting Conditions,


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
A ja dostalam wczoraj zawiadomienie, ze moja sprawa jest przeslana do Kalifornii. Ktos pisal wczesniej, ze wtedy sie odbywa bez interview - czy nadal tak jest?

Nie wiem, czy to dopisujecie do listy, ale skoro tak, to papier ma date z 13 maja.

Zazwyczaj w tej sytuacji nie ma interview, ale czasami sie zdarza ze odsylaja sprawe spowrotem do lokalnego biura i wtedy wszystko odbywa sie jak zwykle. Oczywisice nie zycze Ci tego :)

Moja sprawe przeniesli 13 kwietnia i od tamtej pory cisza ;)

Tutaj mozesz przesledzic sobie timelines

http://www.visajourney.com/timeline/aoslis...0%2C11&cfl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się martwić. W poniedziałek minie 5 tygodni od interview, a ja jeszcze nie mam karty. Czy ktoś bez RFE czekał w tym roku aż tak długo? Welcome Notice dostałam 8 maja (data wystawienia i wysłania 5 maja), jest tam napisane, że GC dojdzie w ciągu 3 tygodni od daty wystawienia. Nie doszła, inne listy/przesyłki dochodzą. Chciałam sprawdzić swój case status, ale nie mogę się zalogować (nieprawidłowe hasło). Co się dzieje?! Co robić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa pocieszenia ;) Nadal czekam. Miszkek, ta informacja o opóźnieniach trochę mnie podniosła na duchu, ale to chyba dotyczy osób, które miały rozmowę pod koniec maja (tam jest data 29.05). Moja karta powinna być już dawno wydrukowana i wysłana, bo rozmowę miałam pod koniec kwietnia. W końcu udało mi się sprawdzić case status - ostatnia aktualizacja była robiona 22 stycznia, wolne żarty. Jutro do nich zadzwonię, choć wątpię, czy dowiem się czegoś konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pamietam wszystkiego i dokładnych dat bo to moj narzeczony otrzymała mniej wiecej sie zgadza wiec moze niech tak zostanie dzieki wiekie za poprawke :)

Mniej wiecej wystarczy :D

Dodalam tez dla K1 miejsce na Service Center

bo widac na twoim przykladzie ze Kalifornia sie nie obija a w Vermont to jak zwykle nie wiem co jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...