Skocz do zawartości

Czas Oczekiwania Na Zatwierdzenie K1 Cr1 Aos Ead Lifting Conditions,


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przy mnie mozna dopisac Vermont :) A dodam, ze spotkalem 3 osoby na badanaich w Poznaniu i wszytskie podlegaly pod Kalifornie i procedura trwala kilka tygodni krocej od mojej, wiec Kalifornia daje sobie lepiej rade chyba.

Ewa aby sie dopisac:

kliknij reply przy ostatnim poscie z tabelka, wykasuj tagi ['quote], skopiuj jedna przykladowa linijke w odpowienie miejsce i wpisz swoje dane (jeden znak za kazdy istniejacy).

* daty sa w stylu miesiac/dzien/rok

* wpisy od najnowszego do najstarszego

albo

po prostu napisz zwyklego posta z twoim info.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie u mnie wprowadzić kolejną zmianę... EAD Card production ordered 05/29/09

Miesiąc czasu od wysłania kompletnych dokumentów - widzę, ze działają w ekspresowym tempie... podejrzewam, ze niebawem będzie wyznaczona data interview :)

Dziś ukazała sie taka informacja:

"On June 3, 2009, we ordered production of your new card" - kilka dni temu było to co powyżej w górze a dziś napisali, ze karta zostala zamówiona wczoraj... jak widać USCIS aktualizuje wszystko na bierząco lub dostanę 2 karty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ukazała sie taka informacja:

"On June 3, 2009, we ordered production of your new card" - kilka dni temu było to co powyżej w górze a dziś napisali, ze karta zostala zamówiona wczoraj... jak widać USCIS aktualizuje wszystko na bierząco lub dostanę 2 karty :)

U mnie tak bylo z EAD bodajze, a karte dostalam jedna. Swoja droga ciekawe dlaczego maja dwie daty kiedy to zamawiaja produkcje jednego i tego samego dokumentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, właśnie dostałam takiego maila:

Current Status: Card production ordered. (pierwsza aktualizacja od stycznia, sukces!)

On June 12, 2009, we ordered production of your new card. Please allow 30 days for your card to be mailed to you.

Musiałam się umówić na infopass, żeby sobie o mnie przypomnieli i nade mną zlitowali? :)

Widzę, że u Kocurka po takiej informacji przy EAD, karta doszła po 3 dniach. Przy GC czeka się tyle samo (podejrzewam, że nie 30 dni)?

Mimo wszystko pójdę jutro na infopass i poproszę o pieczątkę, bo a nuż jakieś kolejne opóźnienie się przytrafi karcie, już im nie ufam w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie dostałam takiego maila:

Current Status: Card production ordered. (pierwsza aktualizacja od stycznia, sukces!)

On June 12, 2009, we ordered production of your new card. Please allow 30 days for your card to be mailed to you.

Musiałam się umówić na infopass, żeby sobie o mnie przypomnieli i nade mną zlitowali? :)

Widzę, że u Kocurka po takiej informacji przy EAD, karta doszła po 3 dniach. Przy GC czeka się tyle samo (podejrzewam, że nie 30 dni)?

Mimo wszystko pójdę jutro na infopass i poproszę o pieczątkę, bo a nuż jakieś kolejne opóźnienie się przytrafi karcie, już im nie ufam w tej kwestii.

Akma to Ty wczesniej tego nie mialas???Ja dostalam taka wiadomosc od razu po interview czyli 14 maja i do tej pory czekam :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akma to Ty wczesniej tego nie mialas???Ja dostalam taka wiadomosc od razu po interview czyli 14 maja i do tej pory czekam :)

pozdrawiam

Po interview była długa cisza, a na stronie USCIS mój status nie był aktualizowany od stycznia. Dostałam tylko Welcome Notice na początku maja, gdzie napisali, że karta powinna dojść w ciągu trzech tygodni. Nie doszła do dziś. Dziś dostałam maila, że karta jest zamówiona i powinna dojść w ciągu 30 dni. Nie wiem, czy dojdzie do końca roku, dlatego chcę poprosić jutro o pieczątkę I-551 do paszportu. Z tą pieczątką można chyba wyjeżdżać za granicę. Jutro się dowiem.

A w tej wiadomości, którą dostałaś zaraz po interview, było napisane, że karta kiedy powinna dojść?

Umów się na infopass i poproś o pieczątkę. Od końca maja dają ją każdemu przy interview, bo są duże opóźnienia z kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...