Skocz do zawartości

Emigracja


gacus

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem co mnie czeka w USA. Mimo to chce jechac.

pojecia nie masz co cie tam czeka.

Pozatym poczytaj inne fora. Ja ciagle czytam i wiem dokladnie co zrobie jak sie tam juz znajde!

Kilka postow wyzej pytasz: "Na czym polega to sponsorowanie i jak sie odbywa? " wiec moze i czytasz te fora tylko malo przyswajasz. Proces sponsorowania pracowniczego to zadna tajemnica, sa o tym setki postow i pewnie dziesiatki stron. Moj komentarz dotyczyl wlasnie tego. Wydaje mi sie, ze czekasz "na gotowe" a stany to ostatnie miejsce gdzie podaja gotowe na tacy. Ty i tylko ty mozesz sobie pomoc, oczywiscie to kraj bardzo przyjaznych ludzi, ale jak sam nie zaczniesz to nic z tego nie bedzie.

Nie kazdy ma taki poglad na pewne sprawy jak TY!!!

i bardzo dobrze

Pozdrawiam.

rowniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
gacus a nie myslales o Au-Pair program sa osoby ktore dobrze trafily zawsze mozna sprobowac ??

kiedys myslalem o H2B ale jak wiadomo juz sie wizy tego typu skonczyly

co do AuPair to z tego co wiem, (bo w tym temacie jestem zielony) to tam tylko kobiety :) oczywiscie moge sie mylic.

A znasz jakiegos mezczyzne ktory pojechal na AuPair?

Ty i tylko ty mozesz sobie pomoc, oczywiscie to kraj bardzo przyjaznych ludzi, ale jak sam nie zaczniesz to nic z tego nie bedzie.

Na gotowe nie czekam. Bardziej mnie interesowalo jak mozna sie starac o status. A pozatym forum jest po to zeby miec jasna odpowiedz co i jak a nie po to zeby wszystkiego szukac, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem wybierasz się do USA? B) Jak chcesz kiedyś zamieszkać w USA, to pozbądź się wszelkich uprzedzeń i nie zakładaj z góry, że ktoś ma większe szanse, wszystko zależy od ciebie, ale musisz pokazać, że ci na tym zależy, że nadajesz się i że pracodawca będzie z ciebie zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gacus to rowniez program dla mezczyzn jak chcesz to napisz 5372938 wkleje ci link i pokaze mezczyzne

ja jade za rok i troche mam wiadomosci na ten temat

ale to jest program dla tych co chca zwiedzic bo jako oper nie zarobisz a ty w dodatku chcesz przesiedziec wize byles kiedys w stanach ze chcesz tam zostac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jestes studentem to przyjedz na J-1 na 3 miesiace masz 23 lata to sie jeszcze zalapiesz. Mozesz probowac F-1 ale na to potrzebojesz troche pieniedzy.

Pozatym poczytaj troche te fora to bedziesz wiedzial wiecej. Sprawdz fora na visa journey albo immini help to sie dowiesz co i jak (jesli znasz angielski).

Chcesz przyjechac na turystycznej i byc sponsorowany przez prace (moge byc w bledzie ale to jest just stupid).

Mimo wszystko powodzenia w twojej emigracjii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studentem nie jestem. po drugie nie mam rodzenstwa ani doswiadczenia w tej kwestii. Czyli moje szanse sa marne.

W USA nie bylem. Od dziecka marzylem zeby tam jechac i zyc. Bo co my mamy w tej Polsce? Tam sa mozliwosci! Oczywiscie jesli jestes zdeterminowany a ja jestem.

Tym bardziej ze pojawila sie dla mnie szansa! Okazalo sie ze moja dobra znajoma sprzedala gosciowi z US dzialke w Polsce. On chcial zeby jej maz jechal do Stanow, i zeby pracowal w jego firmie.

Tak wiec jutro dzwonie do USA!

Nawet gdyby to nie wyszlo to i tak prace tam bede mial. Znajomy znajomego prace mi zalatwi jak i mieszkanie.

Wiadomo ze wolalbym ta pierwsza opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abys tylko zle na takich znajomych-znajomego zle nie wyszedl,,sa takie przypadki ze takie cos zle sie konczy a wtedy do kogo bedziesz miec pretensje?

a no do nikogo bo kogo to bedzie obchodzic Twoj los,zycie,pamietaj o tym jadac i myslac ze ktos cos zalatwi,da..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...