Skocz do zawartości

Emigracja


gacus

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie, ze mna to jest tak ze chce i pragne jechac tam z calych sil i za wszelka cene.

Nie wazne co mnie tam bedzie czekac. Nie nastawiam sie na najgorsze. Wole byc optymista.

Moje zycie zalezy tylko i wylacznie odemnie! Wole myslec i budowac swoje zycie na tym ze mi sie tam uda.

Bo po co zakladac odrazu ze Ci sie nie uda? Rownie dobrze jest w tym wypadku nie jechac jak czlowiek ma takie podejscie.

Ja jestem pozytywnie nastawiony i niewazne co kto powie. I tak pojade...

Dzieciak jesteś. I fakt, że masz 23 lata nic tu nie znaczy.

Z takim nastawieniem najdalej za pół roku wrócisz z płaczem, albo tam będziesz żył jak wyrzutek.

Jeżeli liczysz na znajomych znajomego i masz różowe okulary na nosie to raczej obstawiam to pierwsze...

Bo za słaby jesteś by tam mieszkać na ulicy.

Przepraszam, że tak brutalnie, ale taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
jest demokracja i kazdy jedzie gdzie chce

gacus o jaka wize bedziesz aplikowal i kiedy ??

na ten czas tylko turystyczna (za 1,5 miesiaca)

moze byc tez tak ze uda mi sie ze sponsorowaniem pracowniczym i bedzie to wiza imigracyjna, ale o tym bede wiedzial dopiero w weekend

Dzieciak jesteś. I fakt, że masz 23 lata nic tu nie znaczy.

Z takim nastawieniem najdalej za pół roku wrócisz z płaczem, albo tam będziesz żył jak wyrzutek.

Jeżeli liczysz na znajomych znajomego i masz różowe okulary na nosie to raczej obstawiam to pierwsze...

Bo za słaby jesteś by tam mieszkać na ulicy.

Przepraszam, że tak brutalnie, ale taka jest prawda.

A za kogo Ty sie uwazasz piszac takie rzeczy? Chyba masz zal do Ameryki bo myslales ze ona sama zapuka do Ciebie. I blad to Ty teraz czujesz sie jak dzieciak, czyz nie?

I na drugi raz nie pisz takich debilnych komentarzy bo nie o to chodzi na tym forum. Obrazanie nic Ci nie da!

Ja i tak zrobie to co uznam za dobre dla siebie!

A tam głupoty gadasz... Jak liczy się na siebie i jest się pewien swoich możliwości, postawiwszy sobie wysokie cele stąpając nieustępliwie do celu to się to osiągnie wiele! Tobie MOŻE się nie udało to nie zniechęcaj innych! gacus, nie przejmuj się takimi, "Do Ya Thang" :)

I to rozumiem ;) Dzieki za wsparcie.

Jesli czlowiek czegos bardzo chce i dazy do tego to osiagnie swoje cele :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli czlowiek czegos bardzo chce i dazy do tego to osiagnie swoje cele

pod jednym warunkiem ze bedziesz na tyle silny i nie zalezny aby isc swoja droga a nie sluchac kogo popadnie i isc Ich droga bo tak niby ma byc lepiej

jak to zrozumiesz,wygrasz

ja za duzo uwierzylem tym niby porzadnym-wspanialym ludziom ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, gdy słyszy się takie słowa to niezależnie o co chodzi (bo przecież można to podczepić pod każdy aspekt naszego życia) to tak motywuje że przejmowanie się tą całą bandą hejterów jakimi jest większość ludzi otaczający nas diametralnie znika ;) True, true... Nikt o ciebie nie zadba tak dobrze jak ty sam! A często się zdarza że ludzie głównie na osobach z wielkimi marzeniami ale łatwowiernym robią biznes, oczywiście to jest złe i nie wolno się tak szmacić wykorzystując innych ludzi dla marnych pieniędzy ;) Ważne są takie słowa bo niezmiernie motywują, jednak trzeba pamiętać że to nie wszystko! Trzeba się zabrać ciężko do pracy i spełniać swoje marzenia a nie tylko marzyć :) Ja właśnie tak przez ostatnie lata odleciałem w samo "marzenie" i zapomniałem właśnie o tej "ciężkiej pracy", no ale nie wszystko stracone, mam jeszcze kilka lat do planowanych "marzeń" :P Pozdro, trzymaj się i do boju! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sledzilem od kilku dni tego postu, ale jak teraz nadrobilem zaleglosci, to po waszych wypowiedziach wnioskuje, ze zeby odniesc sukces w "juesej"

nalezy tam leciec z nastawieniem - nic mi sie nie uda, wroce biedniejszy niz wyjechalem, wszyscy mnie wykiwaja i ameryka tylko dla amerykanow :)

Napisalbym, ze sa tacy, ktorym sie udalo, ale pewnie zaraz przeczytalbym odpowiedz, ze kiedys bylo latwiej :P

To odpisalbym, ze kiedys bylo latwiej w sensie inaczej.

Teraz, zeby cos osiagnac trzeba troche ruszyc glowa i sie bardziej wysilic intelektualnie, zeby wymyslec droge do sukcesu

a to juz koliduje z polska mentalnoscia, ze wszystko powinno byc w zyciu latwe i czekac gotowe do wziecia.

Chlopak ma ambicje, chce wyjechac, cos osiagnac (btw, zupelnie tak jak ja :lol: ) i jak wszystko dokladnie przemysli i pokieruje odpowiednio zyciem, to mu sie uda.

Sytuacja prawna, czyt. wiza, utrudnia zycie i to super skutecznie, ale nie oszukujmy sie, kluczowa role odgrywa tu znajomosc jezyka, ambicja i determinacja.

Dowod?

Ci, co juz wyjechali niech sie rozejrza i odpowiedza sobie na pytanie, czy w USA mozna znalezc rodowitego amerykanina, ktory z lenistwa nic nie robi tylko siedzi

na zasilkach i czy mozna tez znalezc emigranta (z Polski, Czech, czy Rumunii, niewazne), ktory zajmuje kierownicze stanowisko i zarabia $120000 rocznie.

Nie jestem teraz w Stanach, ale daje reke uciac, ze odpowiecie TAK.

Kazdy jest kowalem wlasnego losu a jedyne czego trzeba do sukcesu to pomysl i racjonalne oraz skuteczne jego realizowanie.

Co do wykiwania latwowiernych emigrantow ... kiwani sa tylko ci, ktorzy daja sie kiwac i tacy raczej niczego nie osiagna.

Jest ich niestety bardzo duzo i mysle, ze wlasnie dlatego panuje przesad, ze trudno za oceanem zrobic kariere.

Sorry, ale trzeba byc totalnym idiota, zeby zaplacic polskiemu posrednikowi cale oszczednosci i byc pewnym, ze ten zalatwi prace, mieszkanie, GC i obywatelstwo.

Trzeba byc idiata, zeby w ogole rozmawiac z kims, kto gwarantuje, ze na 100% cos zalatwi jak tylko zaplacimy.

Takiemu posrednikowi daje sie po ryju a nie dolary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vanray,pewnie ze jak bedzie myslal racjonalnie to cos z tego wyjdzie.

ps mowisz ze osoby latwo wierne nic nie beda miec,,masz racje i nie masz,,jak beda ciagle popadac na nie odpowiednie osoby to faktycznie ciemno to widze ale wystarczy znalesc pare odpowiednich i masz prawie cale usa dla ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...