Skocz do zawartości

Czeki Z Usa


s_ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dostałam korespondencje z Singapuru ze wygrałam dużą kwotę pieniedzy.

Dostałam też czek do zrealizowania i nie wiem czy jest to ściema czy nie.

Czek jest do zrealizowania w dolarach.

Nigdy nie miałam okazji nic wygrać a tu taka kwota.

Czy ktoś może słyszał o takich loteriach i wygranych.

Czy mogłabym prosic o sprawdzenie adresu w USA

PO BOX 462

BOHEMIA, NY

11716 - 0462

USA

Co to za adres i czego to jest siedziba.

BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to klasyczna proba wyludzenia pieniadzy.

International Scam

Letter Fraud - Trickster notifies you by snail mail that you have won a major lottery. To claim your prize, you must first pay taxes & administrative fees, which could amount to thousands. Once you part with your money, you will not hear from them again, unless it is for another scam.

Zniszcz ten czek jeszcze dzisiaj, nie odpowiadaj na kolejne listy i zapomnij o sprawie.

Czy mogłabym prosic o sprawdzenie adresu w USA

PO BOX 462

BOHEMIA, NY

11716 - 0462

USA

Co to za adres i czego to jest siedziba.

BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA POMOC

Ten adres to zwyczajna skrzynka pocztowa wykupiona w siedzibie lokalnej poczty. Nie jest to siedziba niczego.

International Designer World

Phone:

Fax:

PO BOX 462

BOHEMIA, New York, 11716-0462

U.S.A.

Adres ten pojawial sie juz w innych probach wyludzenia.

http://www.ripoffreport.com/reports/0/392/RipOff0392614.htm

milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulowac wygranej, jesli jednak nie gralas w zadna gre to na 99% jest sciema i naciaganie. Poczytaj dokladnie to co jest napisane drobnym drukiem, pewnie wygrana dostaniesz pod warunkiem nabycia jakiegos "rewelacyjnego" produktu.

Niekoniecznie musi cos kupowac. Moze tez byc tak, ze ma czek zrealizowac, po czym pieniadze odeslac do kogos innego. W zamian za usluge obiecaja jej procent od zrealizowanego czeku, ale tak naprawde ani tych pieniedzy ani osoby ktora zgarnela calosc i miala przeslac procent nigdy nie zobaczy. Po dokladniejszym zweryfikowaniu przez bank czek okaze sie bez pokrycia i wtedy ona bedzie bankowi winna "taka kwote", plus bedzie zamieszana w pranie pieniedzy. Korespondencja z Singapuru, adres w Nowym Jorku i to nie fizyczny, tylko skrytka pocztowa, na dodatek Ty ludzi nie znasz, do niczego nie wysylalas zgloszen, kuponow etc. Sama sobie odpowiedz co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tez jest mozliwe. Jest to tzw. "przekret nigeryjski" poniewaz jakis czas temu to wlasnie z Nigerii byly rozsylane podobne czeki lub propozycje intratnych biznesow. Proponuje czek oprawic w ramke, powiesic na scianie i oznajmiac znajomym ze taka kwota Cie po prostu nie interesuje... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wlasnie interesujace. Moi rodzice, emeryci dostaja mnostwo ofert typu: "zostales wylosowany do wielkiej wygranej". Ja nie dostalem nigdy nic takiego, ciekawe jak Ci "przekreciarze" typuja potencjalnych klientow - ofiary i jak konfiguruja bazy danych. O to jak zdobywaja te dane nawet nie pytam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...